انتقادات و پیشنهاداتتاپیک ویژه ی نظرات و درخواست امکانات و بهبود ها برای نسخه ی جدید کانی وب

نمایه کاربر

نویسنده
xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب
وب سایت: http://vcp.ir

تاپیک ویژه ی نظرات و درخواست امکانات و بهبود ها برای نسخه ی جدید کانی وب

پستتوسط xfactor5 » یک شنبه 24 اسفند 1393, 10:21 pm

با سلام،
کار های پایه ای نسخه ی جدید کانی وب تقریبا رو به اتمام هست (حدود 7 ماه برنامه نویسی و طراحی سیستم های پایه ای زمان برده) و بزودی پیاده سازی قابلیت ها و خود سیستم شروع میشه دقت داشته باشید این نسخه از صفر مجددا طراحی و برنامه نویسی میشه در نتیجه فرایند تست و طراحی ممکنه مدت زیادی زمان ببره ... در نتیجه در این تاپیک قصد دارم امکانات نسخه ی جدید رو تا حدودی اجمالا معرفی کنم و نظرات و پیشنهادات کاربران رو هم درباره ی نسخه ی جدید جویا بشم. ابتدا امکانات قطعی نسخه ی جدید:

1. قرار هست ابزار های مدیریت صفحات و سایر بخش ها با هم ترکیب بشن و به صورت ساده، جمع جور و درختی امکان مدیریت ساختار سایت رو فراهم کنن. امکان اضافه کردن آدرس های مختلف هم به سیستم اضافه خواهد شد (بسیاری از موارد که برای کاربران پیچیده هست هم حذف یا ساده سازی میشن).
2. رابط کاربری از نو طراحی شده توی این رابط هر ابزار به صورت تمام صفحه در اختیار شماست تا سریعتر و راحت تر با اون کار کنید و کاربران غیر حرفه ای هم گزینه های کمتری در دسترس داشته باشن تا جلوی گیج شدن اون ها گرفته بشه.
3. امکان ساخت قالب یا ساختار های خاص تک صفحه ای (با حدود چند صد عدد الگوی رایگان و آماده) به صورت درگ دراپ به سیستم اضافه خواهد شد؛ این کار در قالب نوع خاصی از صفحات انجام خواهد شد.
4. موتور قالب کاملا جدید با قابلیت برنامه نویسی که اجازه میده تقریبا هر نوع قالبی ساخته یا ترجمه بشه - این موتور امکانات کاملا جدیدی برای مدیریت منو، تنظیمات، بخش های قالب، صفحات ویژه و ... داره که امکان شخصی سازی کامل قالب رو به کاربر میده. ابزار مدیریت بلوک ها هم بدلیل امکانات کامل این بخش حذف میشه. دقت داشته باشید کد فعلی سیستم وی سی پنل کاملا منسوخ خواهد شد.
5. هسته ی سیستم برای reliability تنظیم خواهد شد تا مشکلات عجیب کمتر از قبل مشاهده شوند و قابلیت اطمینان به سیستم هم افزایش پیدا کند؛ این کار اط طریق رعایت کامل استاندارد های referential integrity در پایگاه داده ی سیستم صورت خواهد گرفت.
6. پشتیبانی از افزونه ها (فقط افزونه های رسمی که توسط کانی وب منتشر خواهند شد).
7. بازبینی امنیت سیستم و دسترسی ها
8. قابلیت های تجارت الکترونیک به طور کامل اضافه خواهند شد (امکان پرداخت به ازای دانلود، عضو گیری با پول، فروش آنلاین محصولات و ...).
9. بخش های اضافی و غیر منطقی هم حذف خواهند شد (مثلا ابزار مدیریت لینک ها که با قابلیت سفارشی کردن قالب تقریبا بی استفاده میشه).
10. سعی میشه بخش تالار گفتمان هم بهبود پیدا کنه هرچند به هیچ وجه انتظار امکانات انجمن های کامل رو از سیستم انجمن کانی وب نداشته باشید حتی در نسخه ی جدید.
11. سعی خواهد شد بهینه سازی سیستم چه از نظر سرعت و چه موتور های جستجو بهتر از قبل باشه
12. به احتمال زیاد برای کانی وب فروشگاه تاسیس خواهد شد تا امکان ارائه ی قالب های مختلف، خدمات و نوع خاصی از افزونه ها که امکان ساخت آن ها برای افراد غیر از کانی وب وجود دارد فراهم شود.
13. و ده ها مورد ریز و درشت دیگر...

پیشنهادات و درخواست های بهبود:
اگر فکر می کنید امکان خاصی در نظر دارید که می تواند برای سیستم مفید و کاربردی باشد یا دوست دارید فرایند خاصی از سیستم فعلی بهبود پیدا کند می توانید در این تاپیک مطرح کنید!

شرایط ارسال پیشنهاد در این تاپیک (مهم):
قبل از ارسال پیشنهاد ، پست های قبلی رو مطالعه کنید و بعد ارسال کنید تا از ارسالات اسپم وپیشنهاد های تکراری جلوگیری بشه
1. لطفا از شلوغ کردن و بحث کردن در این تاپیک جدا خودداری فرمایید
2. پیشنهادات خود را به صورت لیست و در قالب یک پست ارسال کنید (از ایجاد پست های متعدد با پیشنهادات جداگانه خودداری کنید)
3. درخواست امکانات و قابلیت ها باید عمومی باشد، از بیان درخواست های شخصی و شرکتی و موضوعی خود داری کنید (مثلا انتظار نداشته باشید قابلیت خاصی برای سایت های موزیک اضافه شود یا مواردی که به طور عمومی کاربرد ندارند)
4. هیچ دمو یا تصویری از نسخه ی جدید موجود نیست لطفا درخواست نفرمایید (در زمان لازم مانند سیستم فعلی دمو ها در دسترس کاربران داوطلب قرار خواهد گرفت)
5. از پرسیدن سوالات نا مربوط مانند زمان نصب سیستم جدید، نوع کد ها و ... خود دارای کنید

با تشکر، مدیریت کانی وب

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
وب سایت: http://vcphub.ir
محل اقامت: ايران
تماس:

پستتوسط poshtiban » یک شنبه 28 تیر 1394, 9:12 am

سلام

با اجازه از آقای میر معینی مدیر کل کانی وب مطالب رو بصورت جمع بندي شده قرار ميدم تا كارشون راحت تر باشه

بخش متفرقه
1- در ضمن یه مشکلی که هست اینه که شب ها (همیشه حدود 12 شب) حدودا برای چند دقیه و گاهی اوقات تا نیم ساعت کلیه سایت های کانی وب حتی انجمن و خود سایت اصلی و تمام سایت های رایگان و حرفه ای خارج از دسترس میشن (اين مشكل برطرف شده است)
2- سایت هایی که خیلی وقت فعال نیستند و يا بي محتوا رها شدند حذف بشند
3- یه بخش برای گرافیست ها طراحی بشه که ما هم بتونیم بعضی کارا رو بصورت رایگان یا پریمیوم به کاربرای کانی وبی ارائه بدیم (نسخه جدید فروشگاه دارد و می توانید به صورت رایگان یا پریمیوم به کاربران قالب یا موارد دیگه ای رو بدید)
4- اضافه شدن قسمت قالب بلاگفا مثل سیستم لوکس بلاگ خودش ترجمه کنه (اخه بلاگفا قالب داره كه مي خواهيد از اون قالب ها استفاده بكنيد؟ اينجا سايت سازه نه وبلاگ ساز)
5- وقتی کاربرا وارد حساب کاربرشون میشن یه قسمت به خاطر بسپار هم بذارید چون هر وقت کاربر از سایت خارج میشه و به فرض کامپيوتر رو خاموش میکنه اگه دوباره بیاد و بخواد بیاد تو سایت دوباره باید وارد اکانتش بشه و این کاربرو اذیت میکنه (در دست اجرا مي باشد)
6- اگه میشه یه برنامه برای اندروید بسازید یا سیستم جدید رو طوری طراحی کنید که از توی گوشی هم بشه مطلب ارسال کرد (از روی گوشی نمیشه مطلب ارسال کرد! تو صفحه گوشی چطوری می خواهید مطلب ارسال کنید؟ به هر حال اپ آندروید در دستور کار هست اما در فاز های بعدی و اواخر سال)
7- به نظر من بهتره یه سیستم پیامکی مثل خیلی از وبلاگ سازها بخرید که با پیامک بشه مطلب ارسال کرد از نرم افزار بهتره چون بالاخره اونم نیاز به اینترنت داره! (بعنوان افزونه ارائه خواهد شد)
8- خود کانی وب هم دامنه بفروشه هم هاست دانلود با ظرفیت متفاوت که کاربراش همه رو از یه کنترل پنل بتونن کنترل کنن و برای هر کدوم چندین صفحه باز نکنن (در نسخه جدید همه کارها یک جا انجام میشه، دامنه، هاست، بسته ها و افزونه ها)
9- در محل تالار گفتمان یک امکان دیگه اضافه بشه تا کاربر بتونه یک فرم با مشخصات مورد نیاز خودش تعبیه کنه و دیگر کاربران از اون طریق بتوانن اطلاعاتشون رو وارد فرم کنند دقیقا مثل فرم تماس با ما در سایت فقط با این تفاوت که بشه اطلاعات ثبتی رو در تالار دید و دیگر کاربران بتونن در مورد اون نظر بدن! با ایجاد این فرم خیلی از شرکت ها جهت مکاتبات درون سازمانی میتونن از اون استفاده کنن! مثلا یه فرم سفارش ساخت تهیه بشه و هر کار بر بتونه سفارش ساخت خودش رو تکمیل کنه و واحد ذیربط زیر فرم تکمیل شده نظرش رو بگذاره! امیدوارم امکان این فراهم بشه چون خودم برای شرکتی که کار می کنم همچین چیزی رو نیاز مبرم دارم (فرم ساز در فاز دوم حتما اضافه میشه)
10- قابلیت اپدیت به نسخه های بعدی رو توی پنل بذاره مثل وردپرس مثلا بشه پنل رو اپدیت کرد. حتی میشه پنل های طلایی رو انلاین هر کاربر از پنل خودش بخره و پنل سایتشو بروز رسانی کنه (در نسخه جدید همه کارها یک جا انجام میشه، دامنه، هاست، بسته ها و افزونه ها)
11- قابلیت آپدیت پنل به صورت اختیاری هستش! بدین صورت که پس از اومدن نسخه جدید برای دفعات بعد در صورت موجود بودن آپدیت پیغامی در پنل بیاد که آپدیت جدید موجوده (اگه آزمایشی بود نوشته بشه و یه جورایی کاربر بتونه با اختیار خودش آپدیت کنه) این قابلیت باعث میشه تا با اومدن پنل جدید همه کاربرا مجبور نشن مدتی سایتشون قطع بشه و یا با مشکلات نسخه جدید درگیر بشن و یا حتی قابلشونو تغییر بدن. البته میشه این برای فقط نسخه های حرفه ای هم باشه (درباره آپدیت هنوز تصمیم گرفته نشده است)
12- امکان ساخت بیش از یک سایت با یک حساب کاربری باشه مثلا کاربر با یک نام کاربری عضو شه و یک قسمتی باشه برای مدیریت سایت هاش با محدودیت مثلا هر کااربر 2 سایت بتونه بسازه هم ایده جالبی هست هرچند در وبلاگدهی های دیگه هم هست و دیده شده (این امکان وجود داره می تونید بیش از یک سایت بسازید)
13- یک آپلودسنتر برای پنل جدید یا حتی انجمن خیلی نیاز شدیدی هست چون از تازه ترین وبلاگدهی ها تا قدیمیترین ها(به جز بلاگفا که کلا وبلاگدهی هست) نیاز هست که زده بشه (اجرايي نمي باشد)
14- نسخه موبایل سایت ها آماده بشه (نسخه موبایل در کار نیست اما سعی میشه تمام قالب های جدید واکنش گرا باشند)
15- امکان پشتیبان گیری از سایت هم برای انتقال سایت هم برای انتقال سایت دیگر به کانی وب (امکان پشتیبان گیری همین طور که الان هست خواهد بود با کمی تغییرات، امکان مهاجرت از وردپرس هم در فاز دوم احتمالا اضافه خواهد شد اما مهاجرت به جای دیگر خیر)
16- اگر ممکنه بیاید و یه قسمت بزارید برای معرفی بهترین سایت های که با کانی وب کار می کنند. حالا تقسیم بندی با خودتون (مثلا رایگان و حرفه ای، سایتهای که بیشترن بروزرسانی رو دارند، سایت هایی که بیشترین بازدید رو دارن و ...)، طی یه دوره زمانی مثلا هفتگی، ماهیانه، سه ماهه یا سالیانه (که بنظرم هرچی زمان کوتاه تر باشه جذاب تره) این کار باعث میشه بین سایتها یه رقابت خوب پیش بیادو هم افراد تازه کار با کسایی که فعالیت زیادتر و حرفه ای تری دارن آشنا میشن و الگو برداری می کنند
17- یه مسابقه یا جشنوارست برای سایت های کانی وب برا جایزه هم میشه کارهای زیادی کرد از دادن یه قالب اختصاصی تا نام گذاری رو قالب رایگان (جایزش خیلی مهم نیست نیت من اول تشویق دوستان به بالا بردن فعالیت های مجازی و مهمتر فعالیت در کانی وب، میشه یه جشنواره باشه در طول سال با موضوعات خاص و حتی اگر لازم شد براش ورودی دریافت کنید البته ورودی کم
18- به نظر من بزرگترین مشکلش اون موقع محتوای ایندکس اون در گوگل بود. حالا نمی دونم مشکل حل شده یا نه؟؟ ببینید در سایت های کانی وبی وقتی هر عددی آخر آدرس سایت به این صورت مثلاً site.vcp.ir/12 بیارین سیستم کانی وب اون عدد رو یه صفحه در سایت می دونه و می خواد اون صفحه رو نمایش بده. خب تا اینجا مشکلی نیست مشکل از اون جایی شروع میشه که لینک صفحاتی که وجود نداره هم در ایندکس های گوگل ذخیره میشه مثلاً آدرس site.vcp.ir/500 در ایندکس های گوگل ثبت میشه در صورتی که اصلاً صفحات سایت به 500 تا نمیرسه. حالا این مشکل در نسخه جدید انشاءالله رفع میشه؟ (سیستم لینک دهی صد در صد اصلاح خواهد شد)
19- بزرگترین ضعف این سیستم عدم وجود یک API تا بقیه هم امکان کار کردن با دیگر اپلیکیشن ها با کانی وب وجود داشته باشه و هم اینکه بقیه هم بتونن این قابلیت های ساده ای که توی این تاپیک گفته شده رو خودشون به سیسیتم اضافه کنند. هر سیستم خوب و ماندگاری یک اکوسیستم از اپ هارو به وجود اورده و روی چیزهای الکی (الکی نسبت به هدف اصلی کانی وب) وقتشو تلف نکرده. کانی وب هم باید به همین جهت بره. خوب قطعا ساخت یک API سخت هست اما به نظرم شما از اول اصولی کار کنید بهتره. یک API REST برای همه چی درست کنید و خودتون از همون API برای داشبورد استفاده کنید. (این کار باعث میشه کد front-end و back-end جدا باشه) یک کاری که الان میتونید انجام بدین بجای ساخت یک API کامل, امکان اضافه کردن یک سری webhook هست که موقع رخ دادن بعضی رویداد های تعریف شده فعال میشن. مثلا در صورت ثبت نام, webhook مربوطه یک POST reuqest به یک وبسابت دیگه میده و اطلاعات کاربر رو میفرسته به یک انجمن ساز دیگه و اونجا سیو میشه. در صورت اپدیت شدن اطلاعات هم دوباره یک webhook دیگه فعال میشه و اطلاعات اپدیت میشن. مثلا با این کار خیلی راحت و بدون دردسر میشه کانی وب رو با یک انجمن ساز دیگه استفاده کرد. (البته خوب کانی وب انجمن ساز داره و این مثال خوبی نبود) (در فازهای بعدی اضافه خواهد شد)
20- ایندکس مطالب در گوگل و پایین بودن رتبه سایت های کانی وب نسبت به دیگر سیستم های سایت سازه, مثل کسی که سایتی در وردپرس داره با مطالبی بسیار کم و بدون حتی برچسب اما سایتی در کانی وب با چندین برابر مطلب بیشتر و حتی مشاهده شده چند صد برابر نسبت به یک سایت وردپرسی مطلب داره ولی رتبه و رنکینگش بسیار پایین هستش و این باعث دلسردی میشه (بررسی خواهد شد)

بخش كنترل پنل
1- امکان گذاشتن پست کامل با عکس برای اعضا بدون ورود به VCpanle
2- اضافه شدن نمودارهای تحلیلی بهتر، با استفاده از الگوگیری از گوگل آنالیتیک (امکانات اماری بیشتر اضافه خواهد شد)
3- امکان تحلیل آمار بازدید از موضوعات و بازدید صفحات (اضافه خواهد شد)
4- قسمت vip راه بیفته یعنی کاربر با پرداخت مبلغی به حساب مدیر امکان دانلود یا هر چیز دیگه ای رو داشته باشه (به صورت افزونه اضافه خواهد شد)
5- امکان ایجاد فروشگاه بر روی کانی وب (مثلا فروشگاه شارژ یا ....) (به صورت افزونه اضافه خواهد شد)
6- اگر بشه یه قابلیتی ایجاد کنید که شکل و ظاهر تولید کننده کد امنیتی رو بشه تغییر داد خیلی عالی میشه (کد امنیتی احتمالا به NoCaptcha تغییر خواهد کرد)
7- عکس پیشفرض کاربران توی قسمت نظرات به نمایش در میاد از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار نیستن و به نظرم اگر بشه تغییرشون داد و یا اینکه توی طراحیش تجدید نظر کنید خیلی خوب میشه! خودتون میدونید که این چیزهای جزیی خیلی تاثیر زیادی روی نما و ظاهر قالب میزارن و اگر بشه خصوصی سازی و یا زیباتر کردشون خیلی خوب میشه (به طور کامل از نو طراحی میشه، امکان تغییر سریع در آینده رو هم داراست)
8- بهتره به طور پیشفرض بر روی سایت ها فاویکن کانی وب باشه و حتی روی صفحه اصلی و هم انجمن (امکانات شخصی سازی کامل برای سایت در نظر گرفته خواهد شد)
9- امکان تغییرات در قالب انجمن مثل رزبلاگ و براش تگ داده بشه (این امکان اضافه خواهد شد)
10- لطفا برای انجمن از پنل دسترسی به کد بدین. برای صفحاتی مثل (خطای عضویت و نظر شما با موفقیت ارسال شد و ...) دسترسی از پنل داده بشه تا بشه او صفحه هارو تغییر داد (این پیام ها در سیستم جدید قالب دست خود طراح قالب هست)
11- زمانبندی برای ارسال مطلب رو هم اگر میشه اضافه کنید! یه چیزی شبیه وردپرس که مثلا من یک مطلب رو آماده و حاضر میکنم اما ارسال نمی کنم و تنظیم میکنم که در این ساعت و تاریخ به صورت اتوماتیک ارسال بشه (اضافه خواهد شد)
12- لطفا قابلیت خصوصی سازی سایت هارو بالاتر ببرید! اعم از تالار گفتمان و خود قالب و پنل کاربران و ... (امکان خصوصی سازی تا بیشترین حد ممکن اضافه خواهد شد)
13- لطفا امکان تغیر عکس پروفایل مدیر و زیر مدیران در خود سایت رو بدین. بعضی اوقات عکس من مدیر یک صفحه ی خالی میاد
14- گذاشتن پسورد برای ادامه مطلب (ViP) (در دست اجرا مي باشد)
15- امکان فرستادن مطلب توسط کاربران به سایت از پنل كاربري خوشون (شبکه اجتماعی نیست، سایت هست قرار نیست کاربران مطلب ارسال کنند)
16- به نظر من نیازه که بشه از پنل فایل سی اس اس رو ویرایش کرد (برای همه کاربراش) (برای همه نه اما این قابلیت ها رو هم برای رایگان ها بهتر می کنیم و هم هم برای حرفه ای تکمیل تر)
17- بخش پنل کاربران عضو کاملا بهبود پیدا کنه چون عملا هیچ استفاده ای نداره (از صفر دوباره طراحی میشه)
18- روی بخش ایکون های پیشفرض سیستم و بخش های پیشفرض وقت بیشتری گذاشته بشه (کاملا از نو طراحی شده است)
19- اگه بشه فیلد های فرم تماس با ما رو ویرایش کرد و فیلد های جدید و یا ویرایش شده ای رو اضافه کرد خیلی عالی میشه. فایلی که فرم get میشه بهش قابل تغییر باشه (بررسی خواهد شد)
20- امکان ارسال پست با پیوست های ویدیویی، گالری تصویر، کوتیشن (نقل و قول) و صدا و ... (بهبود پیدا خواهد کرد)
21- موقع ويرايش پست ها در سايت طوري باشه كه پست بياد بالا مثل سايت پي سي دانلود كه مثلا لينك نرم افزارو بروز مي كنه و تاريخ جديد ميزنه كه اين پستش بروز شده! (این قابلیت برای هر سایتی خوب نیست و اضافه نخواهد شد. فقط برای سایت های دانلود خوب هست. البته پیشنهاد قابل بررسی هست و در باره اش فکر میشه)
22- لطفا آی دی پایانی پیج ها رو حذف کنید. در واقع ممکنه بعد این کار صفحات بسیاری 404 بخورند اما میتونید کاری کنید که دیگه امکان تولید صفحات با رنج عددی نباشه اما صفحات قبلی که بر پایه آی دی تولید، ساخته شدند هم بالا بیاند. اولین کمکی که این قابلیت میکنه به کاربران حرفه ای تر شدن سایت هستش (به دید کاربران) و دومین کمکی که میکنه و من خودم نیاز دارم پیاده سازی Ajax روی کانی وب هستش . در واقع قصد داشتم یک سیستم قالب آجاکس بر روی کانی وب راه اندازی کنم ( قالب های کانی وب که طراحی، ترجمه یا فارسی سازی میشند رو در اون قرار بدم ) به طوری که از یک صفحه مثلا site.me/page/temapale-list اطلاعات نام قالب ها رو دریافت کنه و با کلیک روی جعبه قالب مورد نظر از آدرس site.me/page/template-ariana لود کنه که کلمه ariana درواقع نام قالب هستش که در هنگام لود از site.me/page/temapale-list دریافت شده . یکم گنگ توضیح دادم ولی به هر حال حذف این آی دی کمک خوبی میتونه بکنه (برای Ajax برنامه هایی داریم اما ID ها هم در سیستم جدید در صورت امکان حذف خواهند شد)
23- عکس های پیش فرض آواتار کاربران افتضاحه یه طرح بهتر خیلی میتونه خیلی به سایت کمک کنه
24- امکان تایید پست ها (مثلا مدیران زیر مجموعه یا کاربران وقتی مطالب رو فرستادن اول توسط مدیر اصلی چک بشن بعد انتشار داده بشن) (امکانش نیست خیلی پیچیده میشه. اما سطح دسترسی ها بهبود پیدا خواهند کرد)
25- امکان یادآوری هم بذار مثلا چند تا یادداشت توی پنل برای خودمون بذاریم (از نرم افزارهای یاداوری استفاده کنید)
26- امکان ارسال پست بصورت پیشنویس
27- امکان ادیتور پیشرفته عکس برای واتر مارک گذاشتن (جزو برنامه ها هست شاید بعنوان افزونه یا بعنوان ابزار اضافی منتشر بشه)
28- این سیستم جدیدی که الان داریم باهاش کار میکنیم باید یه اینترنت قوی و یه سیستم عالی داشته باشی تا بره داخل پنل مدیریت و مطلب ارسال کنه اگه اینترنتت یه خورده ضعیف باشه چی میشه هیچی یا قفل میکنه یا مطلب رو همون پیام ارسال شد داخلش گیر میکنه و مطلب ارسال نمیشه لطفا یه فکری به حال این کنید چون من چند وقته چون سرعت خوبی ندارم نیمتونم مطلب ارسال کنم (سرعت سیستم بسیار بهتر شده، کمی هم سبکتر شده اما همچنان به مرورگر مدرن و رم قابل قبولی نیاز دارید)
29- به نظر من یک لینک قرار دهید که اگه دیر لود شد یا سرعت اینترنت کاربرو کم تشخیص داد یه صفحه ساده تر براش باز شه (ویژه اتصالات کم سرعت) (امکانش نیست اما حداقل قابلیت refresh بدون ریفرش کل صفحه اضافه خواهد شد)
30- بخش کاربران رو توسعه بده (مثلا بتونیم آیکن های بخش های مختلفش رو خودمون تغییر بدیم و امکان ارسال پست برای کاربر هم بذار)
31- تو قسمت اضافه کردن لینک برای مطالب گزینه نوفالو هم بزارید اگه کسی خواست تیک نو فالو رو فعال کنه تا لینکش نوفالو شه! منظوره من همه لینک ها نیست بعضی از لینک های که دوست نداری فالو باشه تیک نو فالو رو بزنه فقط همون لینکی که میخوای نوفالو شه.مبتدی ها وارد نیستن منم خودم هنوز یاد نگرفتم چطوری یه لینک رو نوفالو کنم! (به امکانات ویرایشگر بستگی داره که ویرایشگر هم مال کانی وب نیست)
32- اگر ممکنه در ویرایش جدید کانی وب ، در ویرایش مطالب قسمت صفحه مطلب رو هم باز کنید تا بتونیم در صورت نیاز صفحه یک مطلب رو عوض کنیم و همينطور پست در صفحه اصلي نمايش داده بشه و به نوعي بالا بياد (این قابلیت اضافه خواهد شد)
33- امکان مطلب تابت هم اضافه شه عالی میشه
34- تعداد کلمات برای عنوان یه مطلب محدودیت داره و بعد از یه خط در خط دوم دیگه عنوان درج نمیشه (بهبود داده خواهد شد)
35- من دو تا سایت دارم و برای جابجایی مطالب خیلی مشکل دارم اگر ممکنه و امکانش هست کاری کنید که بین دو سایت از کانی وب بشه از پنل یک سایت اطلاعات و مطالب رو به یه سایت دیگه که رمزش رو داری ارسال کنیم (می تونید پشتیبان بگیرید)
36- یه موتور جستجو مخصوص وب سایت های کانی وب که با جستجو داخل اون فقط سایت های کانی وب رو جستجو کنه (موتور جستجو درست کردن کار تیم چند هزار نفریه گوگل هست نه کانی وب)
37- امکان آرشیو بندی فیلم ها وسریال ها
38- امکان انتخاب کردن چند موضوع برای یک مطلب (برای یک مطلب می تونید در نسخه جدید چند موضوع انتخاب کنید)
39- اینم به درج مطلب جدید اضافه کنید خیلی خوب میشه! منظورم برای هر صفحه داخلی و مطالب هست.چون همین مثله جلوی پیشرفت رو میگیره.الان ۸۰٪ از ورودی گوگل وارد سایت میشن اگه همین مثله که برای مطالب و صفحات داخلی هست رو نداشته باشه گوگل سایت شما رو تو سرچ هیچ وقت به صفحه اول نمیاره (تگ description منسوخ شده اما به هر حال در قالب افزونه اضافه خواهند شد)
تصویر
40- یه قابلیت هم اگه به فرم اضافه بشه و اونم اینکه صفحه ای که پیام ارسال شده در سایت رو بزنه. با این امکان افراد میتونن برای صفحات مختلف فرم های مختلفی بسازن و بذارن (قابلیت فید بک و اعلام مشکلات در هر صفحه) که فک کنم بدرد بخور باشه
41- وقتي نظري ارسال ميشه يا پيامي ارسال ميشه و يا در نظرسنجي شركت مي كنند صفحه رفرش ميشه و تو نظرسنجي هم به صفحه ديگه ميره! اگه كاري صورت بگيره كه هنگام ارسال نظر يا پيام فقط يه پيام "نظر شما با موفقيت ثبت شد و بعد از تاييد مدير نمايش داده خواهد شد" يا "پيام شما با موفقيت ارسال شد" نمايش داده بشه بالاي فرم خيلي بهتره! همينطور تو نظرسنجي بصورت اژاكسي بشه يا بعد از دادن راي همون لحظه و توي همون بلوك نظرسنجي راي ها نمايش داده بشه! يا توي فرم ثبت نام هم همين كار صورت بگيره كه خيلي عالي ميشه و مثلا پيام "عضويت شما تكميل شد و منتظر تاييد مدير باشيد" يا "عضويت شما تكميل شد. لطفا با مراجعه به ايميل خود اكانت خود را فعال كنيد" نمايش داده بشه (این قابلیت در برنامه وجود داشته و اضافه خواهد شد)
42- يه موردي هم كه خيلي خوبه اين هستش كه اگه بشه اكانتي كه باهاش سايت ساخته ميشه رو بعنوان مدير سايت بشناسه و ديگه مجبور نشيم براي مديريت در سايت و تالار اكانت مديريتي بسازيم (احتمالا انجام خواهد شد)
43- مکان دادن پیغام به مدیر یک سایت کانی وبی دیگه باشه! مثلا مدیر سایت mhp1380.vcp.ir بتونه به مدیر سایت xfactor5.vcp.ir پیغام بده که توی پنل نمایش دربیاد
44- قسمت فروشگاه به طور کامل با استفاده از یک سیستم پرداخت ایرانی مثل جهان پی یا پی لاین برای کاربران ایجاد شه (انواع درگاه به بسته های خاص خدمات حرفه ای اضافه خواهند شد)
45- انجمن ها به طول کامل عوض شوند و قابلیت های معمولی مانند بسته شدن تاپیک و ..... فراهم بشه (انجمن ها به طور کامل از نو طراحی خواهند شد)
46- امکان سیستم تبادل لینک اتوماتیک فراهم بشه
47- اتصال دامنه به سایت به طور رایگان بشه‌ (اجرايي نمي باشد)
48- گزاشتن گزینه ای به عنوان ثبت سایت درموتورجستجوگر ها
49- امکان ارسال ایمیل به کاربران برای همه کاربران باشه مثلا با ایمیل mail@mail.vcp.ir یا mail@vcp.ir (اين مورد در خدمات حرفه اي موجود هستش اگه قرار بود رايگان باشه قرار مي گرفت)
50- امکان استفاده تنها از انجمن برای سایت باشه مثلا یک نفر دوست داشت فقط بیاد انجمنش رو بسازه و از سایتش استفاده نکنه (آدرس های سایت و انتقالات کامل دست شماست و می تونید اگر دوست داشتید انجمن رو بیارید صفحه اول)
51- شخصی سازی قالب (مثل وردپرس) (در دست اجرا مي باشد)
52- یکسری کدها و تگ های اماده برای مثال: (ابزار نمایش رتبه سایت - نمایش رتبه گوگل - نمایش وضعیت سئو و ...) که از پنل فعال یا غیر فعال میشن + کد افکت عکس ها (چیز هایی که لازم باشه در قالب افزونه اضافه میشه)
53- نظر بنده ابتدا در مورد سرچ حرفه ای هستش واقعا اگه سایت سازی سرچ حرفه ای نداشته باشه ویا اینکه فقط از سرچ گوگلی استفاده کنه یه خورده کیفیت رو کاهش میده چه خوب میشد که هم سرچ بصورت گوگلی باشه و هم اینکه بصورت حرفه ای درسته که سرچ حرفه ای برنامه نویسیش مشکل و زمان بر هست اما گفتم شما که این همه زحمت کشیدین اگه این مورد رو در نظر بگیرین خیلی خوب میشه و اگه سرچ حرفه ای هم امکان بوجود امدنش نباشه میشه سرچ داخلی جاش رو بگیره و کاربر دیگه به صفحه گوگل راهنمایی نشه چون اکثر کاربرا دچار سردر گمی میشند
54- اضافه كردن يك كنترل پنل كاملا پويا و گرافيكي مثل اين نمونه: http://geedmo.com/?item=47Admin كه قابليت هاي زيادي داره كه با كار درش ميتونيد مشاهده بكنيد (سیستم کنترل پنل جدید در سطح جهانی هم بی نظیر هست و تجربه بسیار خوبی براتون ایجاد میکنه)

بخش قالب
1- گذاشتن لایک و دیس لایک برای مطالب
2- بهبود قابلیت شبکه های اجتماعی مثلا کلید شیر برای هر مطلب امکان شیرینگ در شبکه های مهم را مستقیم داشته باشد (بعدها می تونه در قالب افزونه اضافه بشه)
3- کانتر تعداد بازدید برای هر مطلب (اين كد موجود و قابل استفاده مي باشد)
4- در انجمن تبلیغات از هدر برداشته بشه و در زیر هدر یک بلوک برای اون ساخته بشه
5- موتور جستجوی قالب ها یه صفحه دیگه ای (گوگل) رو باز میکنه این هم برطرف شه خیلی خوب میشه
6- امکان تعویض رنگ برای انجمن هم باشه خیلی خوب میشه
7- قرار دادن کد انجمن در اختیار صاحب انجمن هم خوبه اما چند تا چیز دیگه هم خیلی خوبه مثلا امکان آخرین ارسالات الان نداره انجمنای کانی وب، یعنی توی یه تاپیک پست میدی آپ نمیشه و بالا نمیاد یا امکان انتقال تاپیک رو نداره یکی اشتباعی تاپیک بزنه باید کلا حذف شه
8- قسمت نظرات سایت ها مشکل داره، مثلا اگر کسی توی متن نظرات از اینتر استفاده کنه و بره خط بعد و از این قبیل کارها، توی نمایش متن نظر همه پشت سر هم و توی یه خط نوشته میشن و خوب این مشکل توی بیشتر مواقع باعث میشه که نوشته ها از حالت خوانایی در بیان
9- شاید پیشنهادی که میدم براتون سخت و زمان بر باشه ولی به نظرم همین سیستم طراحی قالب به صورت درگ اند دراپ برای وبسايت ها و تالارهای گفتمان قرار داده بشه یه چیز معرکه از اب در میاد و خیلی از مشکلات ظاهری وبسايت ها و تالار گفتمان که کاربران درخواست رفعشونو دارند رو همینطوری راحت خودشون می تونند حل کنن! اگر سیستم طراحی قالب به شکلی که گفتید مثل سایت (http://poopesh.com/) باشه واقعا عالی میشه (قابلیت های درگ اند دراپ در نسخه جديد موجود خواهد بود)
10- اضافه شدن قالب های مناسب برای انجمن وب
11- تو سیستم جدید خواهش من این هست که کلیه قالب هایی که تو سیستم کانی وب کار میکنه رو مدیر یه جا جمع کنه تا اعضا همش دنبال قالب مناسب تو سایتا نباشن من خودم کلی دنبال قالب مناسب فروشگاه گشتم و چیز مناسبی پیدا نکردم (همه قالب ها در فروشگاه خواهند بود. قالب های اضافی و آموزش و ... رو هم در سایتی که داوطلبان به نام سایت جامع كاني وب راه اندازی کردن قرار داده میشه)
12- چند تا قالب بسازید که این متن هایشو توی صفحه اصلی مثل سایت های خبری کوچیک نمایش بده مثلا مثل تسنیم! (امکانات نسخه جدید این قابلیت ها رو به ما میده حتما سعی میشه قالب خبری هم منتشر بشه)
13- قالب های بیشتری برای سایت های فیلم قرار بديد (قالب های متنوع اضافه خواهند شد البته به تدریج)
14- گذاشتن قابليت نمايش برچسب و حجم فايل ارسالي در صفحه اول پست (احتمالا بسته های خاص با افزونه های خاص برای سایت های دانلود در نظر گرفته خواهد شد)
تصویر
15- گذاشتن قابليت نمايش تعداد بازديد و بخش هاي ارسال شده (احتمالا بسته های خاص با افزونه های خاص برای سایت های دانلود در نظر گرفته خواهد شد)
تصویر
16- گذاشتن قابليت گالري تصاوير در ادامه مطلب (احتمالا بسته های خاص با افزونه های خاص برای سایت های دانلود در نظر گرفته خواهد شد)
تصویر
17- گذاشتن قابليت بخش راهنما و دانلود در ادامه مطلب (احتمالا بسته های خاص با افزونه های خاص برای سایت های دانلود در نظر گرفته خواهد شد)
تصویر

بخش خدمات حرفه اي
1- بخش آپلود خیلی ایراد داره لطف کن چند تا چیزو بهش اضافه کن مثلا اینکه چقد از حجم فایل الان آپلود شده و چقدرش مونده و اینکه یه زمان تقریبی سیستم بده که فایل ها کی کامل آپلود میشن مثلا (چند دقیقه دیگه) مثل اینترنت دانلود منیجر که زمان تقریبی میده! لطفا ایرادات بخش آپلودو برطرف کن خیلی وختا یه فایل در حال آپلود گیر می کنه و آپلود نمیشه وقتی هم میای بیرون یه فایل دیگه فایلو آپلود کنی اصلا دیگه هیچ فایلی آپلود نمیشه (از نو طراحی شده است)
2- امکان اینکه بشه هک های جدید اضافه کرد یکذره حرفه ای تر باشه (کانی وب متن باز نیست که بتونید هکش کنید و تغییرات بدید، هر افزونه ای که نیاز دیده بشه اضافه خواهد شد)
3- این امکان فراهم بشه که سایت های دارای خدمات حرفه ای داران سرچ حرفه ای داشته باشن
4- اگه امکان داشته باشه سایت منتقل بشه بر روی هاست و یا اینکه بشه افزونه نصب کرد واقعا کار کانی وب عالی میشه (در دست اجرا مي باشد)
5- به نظر من بعضی از امکانات حرفه ای رو به محدودش رو رایگان کن مثلا کلمات کلیدی، دامنه و حتی فضا 10 مگابایت رایگان همه چی بده برای ارتقائ اون مشتری بیاد پول بده (اجرايي نمي باشد)
6- بی زحمت تو قسمت داشبرد قسمت نسخه حرفه ای یه بخشی اضافه کنید که مشخص باشه نسخه حرفه ای چه زمانی خریداری شده و تا چه زمانی اعتبار دارد (در نسخه جدید همه کارها یک جا انجام میشه، دامنه، هاست، بسته ها و افزونه ها)
7- لطف کنید تو نسخه جدید بداد پشتیبانی برسید چون یه نفری نمیشه این همه کار رو پیش ببرید چند نفر رو تو هر بخش بخصوص مرکز پشتیبانی قرار دهید تا برای یه مشکل کوچیک 1 هفته الاف پشتیبانی نباشیم (به محض پایان کار و با شروع سود دهی برای این موضوع فکری خواهد شد)
8- همونطور که گفته شده بخش ماژول یا افزونه رو اگه راه بندازه خیلی عالی میشه اما نمیدونم منظورشون اینه که یه api رو بدن که بشه به بخش های مختلف دسترسی داشت یا نه! اگه بشه عالی میشه! با استفاده از یه api میشه برای سیستم هزاران برنامه جانبی ساخت مثل اپلیکیشن مدیریت سایت و چیزای دیگه
9- فقط یه مورد اینکه در حال حاضر اخرین پنل خدمات حرفه ای دارای یک ترابایت پهنای باند هست و خیلی از وب مستران بیشتر از این مقدار مصرف پهنای باند دارند و برای اضافه پهنای باند باید جداگانه درخواست بدن! این مقدار پهنای باند در پنل جداکانه ای به بالاتر از یک ترا افزایش پیدا کنه بهتره (امکانات کامل برای پهنای باند و ... خواهیم داشت)
10- توی پنل جدید سیستم فید بک قرار بدین ، برای ارسال درخواست ها اضافه کردن امکانات و یا مشکلات احتمالی پنل و اطلاع رسانی به شما اینجوری کار خودتون هم راحتتر میشه! من خودم بهتر میدونم که کلا سیستم پشتیبانی کانی وب مخصوص خدمات حرفه ای به جای اینکه توی سیستم با آدرس جداگونه باشه ، توی همین پنل باشه (برای کاربران رایگان مثل برخی خدمات فعلی غیرفعال باشه و برای کسانی که به خدمات حرفه ای ارتقاع میدن فعال بشه ) اینجوری کاربر برای ارسال یه درخواست زیاد نمیچرخه و سریع قابل دسترس هستش و اینکه کار خودتونم راحت تر میشه
11- امکان بستن یا بن کردن آیپی فراهم بشه چون تا حالا بار ها مشاهده شده که کاربران نظرات اسپم دیدند و نمی دونستند با اونها چیکار انجام بدند (اين مورد در خدمات حرفه اي موجود هستش اگه قرار بود رايگان باشه قرار مي گرفت)
12- امکان حذف تبلیغات جدا از خدمات حرفه ای باشه مثلا با مبلغ 5 هزار تومان ماهیانه تبلیغات حذف بشه (اجرايي نمي باشد)
13- امکان ویرایش و ساخت robot.txt ,sitemap.xml فراهم بشه برای همه کاربران (اين مورد در خدمات حرفه اي موجود هستش اگه قرار بود رايگان باشه قرار مي گرفت)
14- امکان نصب افزونه های وردپرسی اگه میشه که بشه (اجرايي ميشه ولي نه افزونه هاي وردپرس بلكه افزونه هايي كه خود كاني وب منتشر مي كنه)
15- قابلیت خبرنامه برای خدمات ویژه هست که خودشون وب میل دارن اگه اضافه بشه خیلی عالیه (تنها موردی که از سیستم حذف خواهد شد همین قابلیته. اولا خبر نامه های ایمیلی منسوخ شدن و جاشون رو به شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک دادن. ثانیا این موضوع برای سرور مشکل ایجاد کرده الان بدلیل ارسال ایمیل زیاد ip کانی وب پشت سر هم مسدود میشه و باعث میشه ایمیل های مهم به دست کاربر ها نرسه یا اگر میرسه خیلی دیر برسه. برای همین این قابلیت حذف میشه و عوضش ممکنه افزونه هایی برای اتصال به سرویس های ارسال ایمیل درست بشه.
خیر، عرض کردم ارسال خبر نامه و ایمیل گروهی نه کل سیستم ایمیل. دربرنامه ریزی هست که یک وب میل اختصاصی برای خود کانی وب ایجاد بشه)

- اين پست ديگه اپديت نميشه و در پست هاي بعدي موارد جديد مطرح شده گذاشته ميشن!

بازم پيشنهادات رو اضافه مي كنم
آقای میرمعیتی بهتره كه هر كدوم از اينايي كه گفتم رو جلوشون با رنگ قرمز يا سبز توضيحي هم بدي مثلا (در دست اجرا - قابل اجرا در اينده - اجرايي نمي باشد) بدك نيستش در همين پست من ويرايش بكن و بنويس
تصویر

تبليغات با قيمت باورنكردني در سايت با پيج رنك 3 گوگل
{بنر زير اخرين ارسالات(250 تومان يكساله) - بنر بالاي فوتر(250 تومان يكساله) - بنر بين تاپيك اول و دوم(250 تومان يكساله)}
كل بسته بالا به قيمت 750 هزار تومان براي يكسال فقط براي دو نفر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 10:39 am

ممنون از همه، بخصوص مدیران! موارد شما خونده و بررسی میشن. نتیجه هم اعلام خواهد شد!
این تاپیک چک میشه.
با تشکر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » جمعه 27 شهریور 1394, 7:26 pm

اطلاع رسانی کامل به صورت موضوعی:
لطفا درباره ی موارد زیر سوال نکنید و فقط پیشنهادات جدید رو مطرح کنید! موارد نا مربوط یا اشتباه یا حل شده مورد بررسی قرار نمی گیرن. همین طور مواردی که با اونها مخالفت شده یا اجرایی نیستن حذف میشن. از پیشنهادات همه متشکرم.

بخش متفرقه

3. نسخه ی جیدی فروشگاه دارد و می توانید به صورت رایگان یا پریمیوم به کاربران قالب یا موارد دیگه ای رو بدید
5. اضافه خواهد شد.
6. از روی گوشی نمیشه مطلب ارسال کرد! تو صفحه ی گوشی چطوری می خواهید مطلب ارسال کنید؟ به هر حال اپ آندروید در دستور کار هست اما در فاز های بعدی و اواخر سال
7. به عنوان افزونه ارائه خواهد شد.
8. در نسخه ی جدید همه ی کار ها یک جا انجام میشه، دامنه، هاست، بسته ها و افزونه ها
9. فرم ساز در فاز دوم حتما اضافه میشه
10. همون طور که در 8 گفتیم همه ی کار ها یک جا قابل انجام هست
11. درباره ی آپدیت هنوز تصمیم گرفته نشده
12. این امکان وجود داره می تونید بیش از یک سایت بسازید.
14. نسخه ی موبایل در کار نیست اما سعی میشه تمام قالب های جدید واکنش گرا باشن
15. امکان پشتیبان گیری همین طور که الان هست خواهد بود با کمی تغییرات، امکان مهاجرت از ورد پرس هم در فاز دوم احتمالا اضافه خواهد شد اما مهاجرت به جای دیگر خیر
18. سیستم لینک دهی صد در صد اصلاح خواهد شد
19. در فاز های بعدی اضافه خواهد شد.
20. بررسی خواهد شد.

بخش كنترل پنل

2. امکانات اماری بیشتر اضافه خواهد شد.
3. اضافه خواهد شد.
4. به صورت افزونه اضافه خواهد شد
5. به صورت افزونه اضافه خواهد شد
6. کد امنیتی احتمالا به NoCaptcha تغییر خواهد کرد.
7. به طور کامل از نو طراحی میشه، امکان تغییر سریع در آینده رو هم داراست.
8. امکانات شخصی سازی کامل برای سایت در نظر گرفته خواهد شد.
9. این امکان اضافه خواهد شد.
10. این پیام ها در سیستم جدید قالب دست خود طراح قالب هست.
11. اضافه خواهد شد.
12. امکان خصوصی سازی تا بیشترین حد ممکن اضافه خواهد شد.
15. شبکه ی اجتماعی نیست، سایت هست قرار نیست کاربران مطلب ارسال کنن.
16. برای همه نه اما این قابلیت ها رو هم برای رایگان ها بهتر می کنیم و هم هم برای حرفه ای تکمیل
17. از صفر دوباره طراحی میشه
18. کاملا از نو طراحی شده
19. بررسی خواهد شد
20. بهبود پیدا خواهد کرد
21. این قابلیت برای هر سایتی خوب نیست و اضافه نخواهد شد. فقط برای سایت های دانلود خوب هست. البته پیشنهاد قابل بررسی هست و در باره اش فکر میشه.
22. برای Ajax برنامه هایی داریم اما ID ها هم در سیستم جدید در صورت امکان حذف خواهند شد.
24. امکانش نیست خیلی پیچیده میشه. اما سطح دسترسی ها بهبود پیدا خواهند کرد
25. از نرم افزار های یاداوری استفاده کنید
27. جزو برنامه ها هست شاید به عنوان افزونه منتشر بشه یا به عنوان ابزار اضافی
28. سرعت سیستم بسیار بهتر شده، کمی هم سبکتر شده اما همچنان به مرورگر مدرن و رم قابل قبولی نیاز دارید
29. امکانش نیست اما حداقل قابلیت refresh بدون ریفرش کل صفحه اضافه خواهد شد
31. به امکانات ویرایشگر بستگی داره که ویرایشگر هم مال کانی وب نیست.
32. این قابلیت اضافه خواهد شد.
34. بهبود داده خواهد شد.
35. می تونید پشتیبان بگیرید.
36. موتور جستجو درست کردن کار تیم چند هزار نفریه گوگل هست نه کانی وب
38. برای یک مطلب می تونید چدر نسخه ی جدید چند موضوع انتخاب کنید
39. تگ description منسوخ شده اما به هر حال در قالب افزونه اضافه خواهند شد
41. این قابلیت در برنامه وجود داشته و اضافه خواهد شد.
42. احتمالا انجام خواهد شد.
44. انواع درگاه به بسته های خاص خدمات حرفه ای اضافه خواهند شد.
45. انجمن ها به طور کامل از نو طراحی خواهند شد.
50. آدرس های سایت و انتقالات کامل دست شماست و می تونید اگر دوست داشتید انجمن رو بیارید صفحه ی اول.
52. چیز هایی که لازم باشه در قالب افزونه اضافه میشه
54. سیستم کنترل پنل جدید در سطح جهانی هم بی نظیر هست و تجربه ی بسیار خوبی براتون ایجاد میکنه.

بخش قالب
2. بعد ها می تونه در قالب افزونه اضافه بشه
9. قابلیت های درگ اند دراپ در نسخه ی جدود موجود خواهند بود
11. همه ی قالب ها در فروشگاه خواهند بود. قالب های اضافی و آموزش و .. رو هم در سایتی که داوطلبان به نام سایت جامعه راه اندازی کردن قرار داده میشه
12. امکانات نسخه ی جدید این قابلیت ها رو به ما میده حتما سعی میشه قالب خبری هم منتشر بشه.
13. قالب های متنوع اضافه خواهند شد البته به تدریج
14،15،16، 17 . احتمالا بسته های خاص با افزونه های خاص برای سایت های دانلود در نظر گرفته خواهد شد.

بخش خدمات حرفه ای

1. از نو طراحی شده است.
2. کانی وب متن باز نیست که بتونید هکش کنید و تغییرات بدید، هر افزونه ای که نیاز دیده بشه اضافه خواهد شد.
6. همون طور که در بالا گفتیم سیستم داشبورد یکپارچه هست و همه چیز یکجا جمع میشه
7. به محض پایان کار و با شروع سود دهی برای این موضوع فکری خواهد شد.
9. امکانات کامل برای پهنای باند و ... خواهیم داشت.

و ده ها مورد دیگه که خودمون در نظر داریم...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » شنبه 28 شهریور 1394, 7:37 am

hadi-tabriz نوشته شده:ببخشید یه سوال داشتم
ایا مترجمان قالب هم میتونن در صورت داشتن دانش خودشون افزونه تولید کنن یا فقط از طرف خود سایت ساز افزونه فقط میشه درست کرد یعنی خود شما؟
+ما میدونیم سایت هست نه شبکه اجتماعی ولی کاربران هم میتونن مشارکت کنن مثل سایت های بزرگی مثل همیار وردپرس... درسته بچه ها شاهد هستن تونستم یکم با بازی با تگ ها ارسال پست مهمان فراهم کنم ولی سیستمی باشه بهتر هست.من این نظر برای کاربران میگم و خود کانی وب نه به خاطر خودم چون خودم استفاده از کانی وب نمیکنم.

سلام هادي جان

به احتمال زياد بله مي تونيد ولي نهايتا موقع ارسال محصول به فروشگاه بعد از بررسي توسط اقاي مير معيني يا تاييد ميشه يا رد ميشه! كه اينم بخاطر امنيت سيستم هستش!

هادي جان منم قبول دارم كه بايد اين بخش ارسال مطلب فعال باشه چون واقعا نياز هستش براي همه چه سايت دانلود چه سايت مقاله و ....
حتي بروزرساني پست ها و همچنين پست ثابت هم اولويت زيادي داره!
انشاالله كه تو فاز دوم اضافه بشه

اقاي مير معيني اين موارد براي هر سايتي اهميت زيادي داره و تنها براي دانلود نيستش!
15- امکان فرستادن مطلب توسط کاربران به سایت از پنل كاربري خوشون (شبکه اجتماعی نیست، سایت هست قرار نیست کاربران مطلب ارسال کنند)
21- موقع ويرايش پست ها در سايت طوري باشه كه پست بياد بالا مثل سايت پي سي دانلود كه مثلا لينك نرم افزارو بروز مي كنه و تاريخ جديد ميزنه كه اين پستش بروز شده! (این قابلیت برای هر سایتی خوب نیست و اضافه نخواهد شد. فقط برای سایت های دانلود خوب هست. البته پیشنهاد قابل بررسی هست و در باره اش فکر میشه)
33- امکان مطلب تابت هم اضافه شه عالی میشه

learncamp نوشته شده:درود
اگه اشتباه نکنم قبلا گفته بودین که قراره یک موتور ترجمه راه اندازی بشه که قالب های دیگر سیستم ها به کانی وب ترجمه بشن ..
+ و با توجه به حرف خودتون که گفتین کانی وب سایت ساز هست و امکان ترجمه ی قالب های وبلاگدهی به کانی وب نیستش

آیا کانی وب قراره امکان ترجمه ی قالب های cms های بزرگ مثل وردپرس و جوملا و ... رو به کانی وب فراهم کنه ؟
آیا این موتور ترجمه قابلیتش برای انجمن ها هم فراهم خواهد شد؟

=============

لطفا به صورت جدی پیگیر انجمن ها بشید چون خیییییلی وضعشون بده

به امید پیشرفت های روز افزون ...
موفق باشید

سلام لرن كمپ

سيستم كه درگ اند دراپ هستش و فكر نمي كنم مشكلي باشه

براي ترجمه از ساير سيستم ها من با دوستم صحبت هايي كردم براي اين كار كه فعلا تگ هاي سيستم جديد نيومده! هر وقت اومد با دوستم براي ترجمه از ساير سيستم ها مشورت مي كنم!

خب الان هم قالب ها از وردپرس و ... ترجمه ميشه ديگه و در نسخه جديد هم اينطوري هستش!
قالب هاي انجمن هم اشاره كردند كه قابليت عوض شدن رو داره!

انجمن ها هم توسط يك تيم در حال برنامه نويسي هستش از پايه كه عوض ميشه اين انجمن هاي فعلي!

موارد اشاره شده توسط اقاي مير معيني در جلو موارد قرار گرفت! كاربران يكبار مطالعه كنند كه چه چيزهايي اضافه خواهد شد و يا در فاز دوم اجرايي ميشه!
تصویر

{بنر زير اخرين ارسالات(250 تومان يكساله) - بنر بالاي فوتر(250 تومان يكساله) - بنر بين تاپيك اول و دوم(250 تومان يكساله)}

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » شنبه 28 شهریور 1394, 8:10 am

Mehdi Pi Ar نوشته شده:منظورتون از NoCaptch همون سیستم CheckBox به جای img هست ؟؟؟؟
اگر این باشه که عالیه

سلام مهدي جان

فكر كنم منظور اقاي مير معيني اين باشه

https://www.google.com/recaptcha/intro/index.html
http://www.zoomit.ir/it-news/15759-goog ... a-checkbox

البته اينو من براي وردپرس پيدا كردم كه ميتوني اسكرين شات هاشو ببيني

https://wordpress.org/plugins/no-captcha-recaptcha/
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » پنج شنبه 9 مهر 1394, 5:47 pm

سلام

نظرات ارائه شده بصورت بخش بندي شده به موارد بالا اضافه شد!

موارد اشاره شده توسط اقاي مير معيني در جلو موارد قرار گرفت! كاربران يكبار مطالعه كنند كه چه چيزهايي اضافه خواهد شد و يا در فاز دوم اجرايي ميشه!

- لطفا موارد اشاره شده در بالارو (viewtopic.php?p=7688#p7688) بخونيد و در صورتي كه امكانات مورد نظر شما اشاره نشده بود پست بزنيد

با تشكر از شما
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » یک شنبه 15 آذر 1394, 7:43 pm

comoga نوشته شده:سلام
دقیقا کِی نسخه 9 رو میدین؟
یه سوال در پنل جدید امکان نوشتن کد انجمن یا همون تالار گفتمان وجود داره؟
این یه پیشنهاده: میشه در این پنل کاری کنید که مثلا انتخاب کنیم انجمن یا بقیه صفحه ها به جای yoursite.vcp.i/forum عوض بشه به forum.yoursitle.vcp.ir ?
ـــــــــــ
یــه مـــشکله پــنج ســاعــتی هــست دارم.
من وقتی میخوام برم تو پنلم مینویسه لطفا چند لحظه صبر کنید. اصلا نمیادش به یه کامپوتر و یه گوشی تست کردم نشدش.
دوتا سایت با کانی وب دارم هردوتاش اینجوری شده. درست میشه؟؟

دقیقا مشخص نیست الان تقریبا کار بخش بیرونی سایت داره تکمیل میشه. از بیرون به داخل کار می کنیم که قالب ها رو بشه جداگانه تبدیل کرد که سرعت کار بالا بره.
درباره ی دامنه ها هم هنوز امکان وصل شدن زیر دامنه ها به سیستم رو بررسی نکردیم اما جزو برنامه ها بوده.
مشکلات معمولا موقتی هستن. یکبار ریفرش کنید باید درست بشه.

mansour_bi2 نوشته شده:سلام اگر لطف کنید اخنیارات پارک دامین و ساب دامین را برای نسخه حرفه ای بگذارید.
البته من سیاست کانی وب رو درک نکردم که چه دلیلی داره که باید تیکت زد و مدیران این کار را انجام دهند.
باز هم عذر می خوام که این سوال رو مطرح کردم.

ما هم دوست نداریم بیخودی تیکت جواب بدیم، در این نسخه متاسفانه امکانش نبوده.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » شنبه 12 دی 1394, 2:52 pm

orange24 نوشته شده:سلام،
لطفا امکان آرشيو پست های هر موضوع را برای خدمات حرفه ای فراهم کنید؛ به این صورت که پست های هر موضوع را در صفحه اصلی نشان دهد.
مانند این تصویر: http://s6.picofile.com/file/8229046142/pic9999.jpg
با تشکر

اسمش آرشیو نیست ولی این قابلیت به نسخه ی جدید اضافه شده؛ البته استفاده ازش به طراح قالب ربط داره.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » شنبه 17 بهمن 1394, 12:32 pm

mojtaba76 نوشته شده:همه مطالب رو خوندم ولی اینو پیدا نکردم واقعا لازمه..
1) سایت های مقاله مثلا یک مقاله رو مینویسند و مدت زیادی در پنل هستند وقتی که کار نوشتن تموم میشه...دکمه انتشار رو میزنیم ولی ارتباط قطع شده.. و امکان بازگشت هم نیست! (always connect - البته مصرف داده رو بالا نبره)
تصویر
بک آپ گرفن در notpad هم دردی رو رفع نمیکنه - چون تمام رنگ بندی ها و ویرایش و لینک ها میپره..!!
در نسخه جدید این مشکل برطرف شده و دیگه مشکلی نیستش! شما فعلا می تونید برای این مشکل از افیس استفاده بکنید

2) همچنین مثل بلاگ اسکای که هر چند ثانیه یکبار.. مطلبی رو که مینویسی به طور خودکار خودش ذخیره میکنه...! که خیلی مهمه (بازم برای مقاله نویسا)
این مورد مربوط به ادیتور هستش که اونم بستگی داره در نسخه جدید چه ادیتوری بکار گرفته بشه

3) و امکان پیش نویس کردن یک موضوع (مثلا مقاله ای رو پیش نویس کنیم و بعدا کامل تر کنیم)
شما می تونید یه صفحه اضافه بسازید و موضوعاتتون رو در اون ارسال بکنید که از دید بقیه مخفی هستند و بعد از کامل کردن به موضوع خاصی در صفحه اصلی ارسال بکنید

4) و امکانی که قبلا هم ذکر شده و مهم هست: امکان به روز کردن تاریخ یک پست که ضمن اون --> خود پست هم بیاد بالای سایت
این مورد اشاره شده در بالا

5) امکان تنظیمات پیش فرض برای بعضی چیز ها مثل فونت--> برای تمام پست ها... چون سایت من مشکل فونت داره و خط بالایی رو به پایینی زیاد نزدیک میکنه(وقتی اندازه فونت از 12 بیشتر میشه) شاید این مورد از قالب باشه که با تنظیم از پنل ..تنظیمات قالب هم به روز رسانی بشه
این مورد دو علت داره یا مطالبتون رو کپی پیست می کنید یا مربوط به طراح قالب هستش

6) در صفحه ویرایش پست ها (یا آرشیو مطالب) دکمه ای هست که صفحه سایت رو باز کنه..یه دکمه هم باشه که ادرس صفحه اون پست رو کپی کنه(برای درج ادرس در پست های بعدی)
واضح تر توضیح بدید

7) امکان انتشار پست ها در شبکه های اجتماعی..مثل کانال تلگرام(وصل بشه به کانال وعناوین پست هارو با لینک صفحه بفرسته)(شنیدم در وردپرس میشه)
فکر کنم در نسخه جدید این امکان اضافه بشه البته برای نسخه های حرفه ای توسط افزونه

8) امکان دیدن نتایج نظر سنجی در پنل نیست!! باید از سایت بریم ببینیم..!؟ :-o
منتظر نسخه جدید باشید

9) موارد قفل شده در پنل رایگان رو با رنگ فونت قرمز یا کم رنگ نشون بده..(متمایز باشن)
در نسخه جدید این مشکل برطرف شده و کسانی که رایگان استفاده می کنند امکانات رایگان و کسانی که خدمات حرفه ای دارند بخش های خدمات حرفه ای اضافه میشه

10) امکان ساخت صفحه جداگانه با نام رند و دلخواه--> الان اگه صفحه بسازیم با نام download اون رو مثلا به صورت page-0-download نشون میده @-)
معلوم میشه دقیق نخوندید چون این مورد هم در موارد بالا اشاره شده!

11) امکان پیش نویس شدن پستی هایی که دیگر نویسنده ها میزارن(قبلا ذکر کردید ولی اگه پیچیده میشه میتونید اینکارو بکنید--> ) هر پستی که دیگر نویسنده ها میزارن 5 ساعت بعد در سایت نشون بده یا از فردا صبح خودکار نشون بده و..خلاصه یکم به تعویق بیاندازه(البته در کنار دکمه انتشار ..دکمه پیش نمایش باشه)
باید منتظر نسخه جدید باشید این مورد هم مطرح شده در موارد بالا!
ممنون

سلام

جوابتون رو در داخل پرسش هاتون گفتم!
بیشترشون اشاره شده بود در موارد بالا و شما دقیق نخوندید :D

sina نوشته شده:
xfactor5 نوشته شده:با سلام،
2. رابط کاربری از نو طراحی شده توی این رابط هر ابزار به صورت تمام صفحه در اختیار شماست تا سریعتر و راحت تر با اون کار کنید و کاربران غیر حرفه ای هم گزینه های کمتری در دسترس داشته باشن تا جلوی گیج شدن اون ها گرفته بشه.
با تشکر، مدیریت کانی وب

منظورتون در این مورد اینه که یه سری دسترسی ها برای کاربران غیر حرفه گرفته میشه؟
و حتما باید خدمات حرفه ایی بگیریم یا نه؟
و اینکه بشه قالب های وردپرس هم اضافه کرد به سیستم
و بشه ادرس سایت رو یه بار عوض کرد چون من میخوام عوض کنم
نه خیر بخش هایی که مربوط به خدمات حرفه ای هستش در نسخه رایگان حذف میشه تا کاربران دچار سردرگمی نشند و با خریدن خدمات حرفه ای اضافه میشه
قالب های وردپرس رو دوستان ترجمه کردن بیشتر و باید اجازه از صاحب اثر باشه برای ترجمه کردن قالب!
ادرس سایت هم نمیشه عوض کرد فقط با خریدن خدمات حرفه ای می تونید دامنه دلخواه خودتون رو انتخاب بکنید

انجمن سایت هامون قالبش یکی و یکنواخت و حس و حالی نداره
درخواست دارم بشه عوضش کرد
در نسخه جدید انجمن حرفه ای تر میشه و به احتمال زیاد قالب هم براش در نظر گرفته میشه

اقای پشتیبان درمورد 15 شما که میگید گالری میاد برا پست ها
خوب ما عکس پست های قبلیمون رو باید تک تک به گالری اضافه کنیم؟
مورد 16 هستش! این گالری بیشتر برای سایت های دانلود و فیلم بکار گرفته میشه که شات از برنامه نشون بدن مثل سایت پی سی دانلود که اونم بصورت افزونه اضافه میشه برای خدمات حرفه ای همونطور که اشاره شده!

و در مورد 17
17- گذاشتن قابليت بخش راهنما و دانلود در ادامه مطلب (احتمالا بسته های خاص با افزونه های خاص برای سایت های دانلود در نظر گرفته خواهد شد)
اینم باید تک تک راهنما برای پست های قلبی بزاریم؟توجه کنید گفتم برای پست های قبلی
این مثل مورد قبلی هستش که اشاره کردم

مورد 11 میگه
11- قابلیت آپدیت پنل به صورت اختیاری هستش! بدین صورت که پس از اومدن نسخه جدید برای دفعات بعد در صورت موجود بودن آپدیت پیغامی در پنل بیاد که آپدیت جدید موجوده (اگه آزمایشی بود نوشته بشه و یه جورایی کاربر بتونه با اختیار خودش آپدیت کنه) این قابلیت باعث میشه تا با اومدن پنل جدید همه کاربرا مجبور نشن مدتی سایتشون قطع بشه
سایت چرا قطع میشه؟
به علت اپدیت شدن چند ساعتی سایت قطع میشه و همه سیستم ها اینطوری هستند

38- امکان انتخاب کردن چند موضوع برای یک مطلب (برای یک مطلب می تونید در نسخه جدید چند موضوع انتخاب کنید)
این 38 خیلی عالیه
نیازی نبود اشاره بکنید چون باعث سردرگمی مدیر میشه

ممنون از زحماتتون

سلام

جواب هاتون در داخل پست هاتون اشاره شد!
برخی از موارد کاملا گویا بود و نیازی نبود که توضیح دوباره داده بشه!
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » جمعه 23 بهمن 1394, 8:39 am

mojtaba76 نوشته شده:سلام
اگر ممکنه در نسخه جدید کانی وب ، در ویرایش مطالب، قسمت صفحه مطلب رو هم باز کنید تا بتونیم در صورت نیاز صفحه یک مطلب رو عوض کنیم.
یعنی یک پست در یک صفحه ی دیگه ایجاد کنیم هر وقت خواستیم فقط "صفحه مطلب" رو عوض کنیم تا بره تو صفحه اصلی سایت!!!(قبلا گفتید پیش نویس نمیتونیم بذاریم..حداقل این رو عملی کنید، خیلی لازمه)

و
شما یه نگاهی به سایت ساز see5.ir بکنید!! سایت رو با پنل وردپرس فارسی میذاره!+ سئو آماده و خوب ... و همچنین طرح هاش سالانه است و 99 هزار تومن میدی و سایتت دائمی میشه..!!!!
اگه ممکنه شما هم یا از وردپرس استفاده کنید یا امکانات بیشتری اضافه کنید(بخصوص چیز هایی که ضروریه رو برای نسخه رایگان آزاد کنید)
و طرح هارو دائمی و سالانه بکنید!!

ممنون

سلام

فکر کنم شما یا تاپیک های بالارو نخوندید یا همینطوری الکی می خواهید یه چیزی گفته باشید!

صبر کنید نسخه دمو بیاد بعدش بگید وردپرس و سئو و ... که اینجا هم با خدمات حرفه ای بصورت سالانه کوچکترین پنل 44 تومن میشه :D

این بسته خدمات حرفه ای هستش: http://vcp.ir/premium.php
بسته ایده آل سایتی که فرمودید رو با بسته شخصی/شرکتی کانی وب مقایسه بکنید

اینم ویژگی های خدمات حرفه ای هستش: http://vcp.ir/features.php
البته در نسخه جدید بیشتر و بهتر از این هم میشه :D
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » جمعه 30 بهمن 1394, 6:27 pm

sina نوشته شده:اپ کردن برای هر پست
مثلا فرض میکنیم سایت من اندرویده
وقتی 200 صفحه پست گذاشتم
و بخوام فرضا پست کلش رو بروز رسانی کنم حتما باید قبلی رو پاک کنم
ولی این قابلیت رو بزارید که
پست رو ویرایش و اپ کنیم
ببخشید گفتید
(از ایجاد پست های متعدد با پیشنهادات جداگانه خودداری کنید)
خوب اگه همون قبلیو ویرایش کنم از کجا میفهمید پیشنهاد جدید دارم؟

سلام

واقعا خوندید موارد بالارو؟؟
فکر نکنم خونده باشید!

تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » دو شنبه 6 اردیبهشت 1395, 2:28 pm

mojtaba76 نوشته شده:سلام
(ببخشید میخواستم یه تاپیک بزنم ولی گفتم اینجا بگم، بهتره)

قالب های خیلی کمی برای سایت های مذهبی هستش..(4 تا)
که مهم ترینشون و اولویت با موضوع «مهدویت» هستش ..هر 4 تا قالبی که هست خیلی قدیمی و ساده و شبیه وبلاگ هاست..
لطفا در نسخه جدید چند تا قالب حرفه ای «واکنشگرا - مذهبی،مهدوی» بسازید..که شبیه سایت های جدید باشه..(تقریبا ترکیبی از قالب بنده و این سایت smob .ir )
(امکان اسلایدر تصاویر هم داشته باشه،که فعال یا غیر فعال کردنش، اختیاری باشه)
ممنون، اگه نیاز دیدید تاپیک هم میزنم

سلام

ببخشید دیر جواب میدم
چون مربوط به طراحی قالب هستش دیگه نیازی ندیدم جواب بدم

+ تو نسخه جدید طراحان قالب در همه زمینه ها قالب میذارند که امیدوارم نیازهای شما هم برطرف بشه L-)
mizann نوشته شده:سلام خسته نباشید . مطلب گذاشتن و آپلود فایل با تلفن همراه روی این نسخه ی کانی وب مشکل و قالبا غیر ممکنه . اگر برای این مشکل تدبیری اتخاذ کنید یا مثل میهن بلاگ نرم افزار اندروید تهیه بشه از نسخه ی جدید استقبال خوبی خواهدشد . با تشکر

سلام

ممنون
تو نسخه جدید این مشکل برطرف شده و بهینه سازی شده تا جایی که خبر دارم

+ درباره نسخه موبایل برای سیستم هم باید مدیر سایت تصمیم گیری بکنند

با تشکر
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

mahdiyar
مدیر انجمن
مدیر انجمن
وب سایت: http://google.com
محل اقامت: مشـــهد
تماس:

پستتوسط mahdiyar » سه شنبه 11 خرداد 1395, 12:43 pm

arman-gh نوشته شده:با سلام بنده یک پیشنهاد درباره بخش نظر دهی وب ها داشتم،می خواستم بگم اگر ممکنه در نسخه جدید امکان نقل و قول کردن،و همچنین مثبت و منفی دادن به کامنت ها را فراهم کنید،اگر می خواهید بهتر متوجه شوید برای تان یک وب که این امکان را دارد مثال می زنم
http://moamaeshah.ir/%D9%85%D9%86%D9%88 ... A7%D9%86-2

arman-gh نوشته شده:سلام،پنل کاربری کاربران اصلا خوب نیست و باید در نسخه جدید کمی بهتر بشه،باید کاربران بتونند برای خودشون عکس انتخاب کنند،و هنگامی که نظر می دند در کنار دیدگاهشان عکس خودشان به نمایش در بیاید،در پنل کاربری بخشی هست به اسم پروفایل من اما وقتی روی آن کلیک می شود کاربر به پروفایلش در انجمن هدایت می شود،در صورتی که انجمن از سایت جدا هست و باید پروفایل او در سایت به نمایش در بیاید.و همچنین باید کاربران بتوانند پروفایل کاربران دیگر را ببینند.زمانی که نظر می دهند باید بتوانند شکلک بذارند و در پیام و دیدگاهشان عکسی که می خواهد را قرار دهند.و در کل باید امکانات کاربران و بخض دیدگاه ها کمی بیشتر شود.
با تشکر

- عکس پیشفرض کاربران توی قسمت نظرات به نمایش در میاد از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار نیستن و به نظرم اگر بشه تغییرشون داد و یا اینکه توی طراحیش تجدید نظر کنید خیلی خوب میشه! خودتون میدونید که این چیزهای جزیی خیلی تاثیر زیادی روی نما و ظاهر قالب میزارن و اگر بشه خصوصی سازی و یا زیباتر کردشون خیلی خوب میشه (به طور کامل از نو طراحی میشه، امکان تغییر سریع در آینده رو هم داراست)

امکان نقل قل کردن که احتمال خیلی زیاد هستش ! چون یک چیز کاربردی و ابتدایی هست ... در مورد مثبت و منفی هم به نظر من چیز جالبی نیست ... اما گفتند یک بخش به نام افزونه اضافه میشه مثل بقیه سیستم ها که احتمال زیاد افزونه مثبت و منفی بشه تهیه کرد !
موفق باشید
اشتراک موزیک
Coming Soon !

TG ID : @exsup

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » یک شنبه 6 تیر 1395, 3:46 pm

سلام

دوستان چرا دارید شلوغش می کنید

مشخص هستش که شماها اصلا پست های اول رو نخوندید
تو پست اول خود اقای میر معینی گفتند که:
6. پشتیبانی از افزونه ها (فقط افزونه های رسمی که توسط کانی وب منتشر خواهند شد).

8. قابلیت های تجارت الکترونیک به طور کامل اضافه خواهند شد (امکان پرداخت به ازای دانلود، عضو گیری با پول، فروش آنلاین محصولات و ...).

هر وقت شماها تونستید یه قالب طراحی بکنید اقای میر معینی هم سیستم رو زودتر رو نمایی می کنند
سیستم بدون باگ و حفره امنیتی ارائه بشه بهتر هستش تا اینکه بیاد و سایت شما هک بشه و شاکی بشید

در مورد قالب هم که تو نسخه جدید کلا قالب ها دگرگون میشه
در این تاپیک هم که یک نمونه در فیلم گذاشته شده:
viewtopic.php?p=14483#p14483

با تشکر
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links