گزارش اشکالمشکلات مشاهده شده

نمایه کاربر

نویسنده
poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
وب سایت: http://vcphub.ir
محل اقامت: ايران
تماس:

مشکلات مشاهده شده

پستتوسط poshtiban » سه شنبه 25 آبان 1395, 8:48 pm

سلام اقای میر معینی

خسته نباشید

مشکلاتی که مشاهده کردم رو در این تاپیک میذارم

- بعد از عضویت دکمه بازگشت به صفحه اصلی کانی وب نیستش :-\ یا بطور کلی اصلا منو چرا نداره؟
- بعد از عضویت یه کادری هم زیر ادرس سایت باشه که ادرس ورود به کنترل پنل نوشته بشه و یه کادر دیگه برای ادرس تالار گفتمان! :-?
- در ایمیل فعال سازی که ارسال میشه مشخصات عضویت هم ارسال بشه بهتر هستش :-?
- اموزش هایی که بعنوان راهنما میان گاهی ازسمت راست خونده نمیشه 8-|
- قرار بود با نام کاربری که سایت ساخته میشه بتونیم وارد سایت هم بشیم ولی اصلا وارد نمیشه و باید دوباره تو سایت ثبت نام بکنیم :-B
- منوی اصلی سایت: گزینه اضافه می کنیم و مرتب می کنیم ولی بعد از ریلود کردن ترتیبشون به هم میریزه 8-|
- بسته بودن سایت: موقع بستن سایت برای تعمیرات بعد از پیام جمله (Icons made by Freepik from http://www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY) هم میاد که قابل ویرایش نیست :-?
- در ویرایش مدیران استان و شهر غیر فعال هست :-?
- برای مدیران نمیشه نقشی تعیین کرد و نمیشه مدیران جدید رو محدود کرد 8-|
- برای گروه های کاربری که ساخته میشه اصلا نمیشه سطوح دسترسی تعیین کرد 8-|
- در بخش مدیریت فایل تبدیل به زیپ کار نمی کنه :-?
- موقع درج مطلب بخش موضوعات بصورت کشویی نیستش و کسی که موضوعات سایتش زیاد باشه یکمی سخت میشه 8-|
- موقع درج مطلب فایلی رو که اضافه می کنیم اصلا دیده نمیشه :-?

فعلا که چیز دیگه ای مشاهده نکردم!
بازم اگه بود حتما مطرح می کنم

با تشکر
یاحق
تصویر

تبليغات با قيمت باورنكردني در سايت با پيج رنك 3 گوگل
{بنر زير اخرين ارسالات(250 تومان يكساله) - بنر بالاي فوتر(250 تومان يكساله) - بنر بين تاپيك اول و دوم(250 تومان يكساله)}
كل بسته بالا به قيمت 750 هزار تومان براي يكسال فقط براي دو نفر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب
وب سایت: http://vcp.ir

پستتوسط xfactor5 » چهار شنبه 26 آبان 1395, 6:32 am

سلام،

بعد از عضویت دکمه بازگشت به صفحه اصلی کانی وب نیستش :-\ یا بطور کلی اصلا منو چرا نداره؟
- بعد از عضویت یه کادری هم زیر ادرس سایت باشه که ادرس ورود به کنترل پنل نوشته بشه و یه کادر دیگه برای ادرس تالار گفتمان! :-?

این نسخه ی دمو هست برای تست فرم عضویت و ایمیل و ... همه در نسخه ی اصلی تفاوت دارن.

لطفا عکس بزارید. برای مشاهده ی دوباره آموزش ها می تونی یه صفحه ی incognito در کروم باز کنی و دوباره تو اون صفحه وارد بشی

- قرار بود با نام کاربری که سایت ساخته میشه بتونیم وارد سایت هم بشیم ولی اصلا وارد نمیشه و باید دوباره تو سایت ثبت نام بکنیم :-B

اون موقع سایت تالار گفتمان داشت الان نیازی به این کارنیست.

- منوی اصلی سایت: گزینه اضافه می کنیم و مرتب می کنیم ولی بعد از ریلود کردن ترتیبشون به هم میریزه 8-|

این مشکل تاید شد و در حال بررسیه.

متوجه نشدم! گروه کاربری کجا؟ گروه های کاربری سایت که اصلا سطح دسترسی ندارن. سطح دسترسیشون باید توی خود مطلب، صفحه و ... مشخص بشه.

- در بخش مدیریت فایل تبدیل به زیپ کار نمی کنه :-?

بررسی میشه.

- موقع درج مطلب بخش موضوعات بصورت کشویی نیستش و کسی که موضوعات سایتش زیاد باشه یکمی سخت میشه 8-|

این طوری سریع تره.

- موقع درج مطلب فایلی رو که اضافه می کنیم اصلا دیده نمیشه :-?

این بخش هنوز نهایی نشده، داره روش کار میشه که ببینیم چه طوری باشه.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » پنج شنبه 27 آبان 1395, 8:48 pm

arshekaran نوشته شده:با سلام خدمت جناب آقای میر معینی
سوال این است که بعد از انتقال سایت به نسخه جدید که در راه است آیا آدرس صفحات تغییر میکند یا خیر ؟
اگر آدرس صفحات تغییر کند گوگل دیگر نمیتواند به این زودی لینکهای جدید را بیابد و این موضوع برای خیلی ها گران تمام می شود

سلام

طبق تصمیمی که قبلا اقای میر معینی گرفتند با دو دامنه نسخه جدید راه اندازی میشه هم vcp.ir هم kaniweb.ir
xfactor5 نوشته شده:سلام،

بعد از عضویت دکمه بازگشت به صفحه اصلی کانی وب نیستش :-\ یا بطور کلی اصلا منو چرا نداره؟

این نسخه ی دمو هست برای تست فرم عضویت و ایمیل و ... همه در نسخه ی اصلی تفاوت دارن.
بهتر نیستش که همه چیزو اضافه بکنی تا یه تست کلی بکنیم و ایرادی باشه بگیم اقای میر معینی :-? :-?

لطفا عکس بزارید. برای مشاهده ی دوباره آموزش ها می تونی یه صفحه ی incognito در کروم باز کنی و دوباره تو اون صفحه وارد بشی
من با فایرفاکس هستم و کروم ارور میده و کلا هیچ سایتی رو باز نمی کنه نمیدونم مشکل از کجاشه :D
با فایرفاکس چطوری دوباره راهنماهارو باز بکنم L-)

خب الان هم نیاز میشه دیگه اقای میر معینی وقتی که میگید یه سیستمی به جای تالارهای گفتمان جایگزین میشه یا حتی سیستم فروشگاهی L-)
بهتره روی این مورد هم کار بشه چون بعدا دوباره کاری نشه :-?

متوجه نشدم! گروه کاربری کجا؟ گروه های کاربری سایت که اصلا سطح دسترسی ندارن. سطح دسترسیشون باید توی خود مطلب، صفحه و ... مشخص بشه.
گروه های کاربری تو بلوک کاربران در کنترل پنل دیگه! نمیشه براشون سطح دسترسی تعریف کرد! :-?
مثل نسخه قبلی بتونیم سطح دسترسی تعریف بکنیم که در اینده بتونیم برای سیستمی که جای تالار گفتمان میاد و حتی سیستم فروشگاه ازش استفاده بکنیم L-)

این طوری سریع تره.
درسته سریعتر هستش ولی سایتی که دسته هاش زیاده یکمی سخت میشه :-s
باید همیشه سردسته و زیر دسته هارو چک بکنیم تا ببینیم کدوم بخش باید ارسال بکنیم :-?

سلام

- امروز موقع ورود به کنترل پنل هر جایی می خوام برم خطای نامعلوم میده و اصلا هم لود نمیشه :-o
- قرار بود برای کاربران عضو شده امکان ارسال مطلب هم فراهم بشه ولی نیستش :-?

بهتره برم دونه دونه امکاناتی که گفته شده بود رو چک بکنم ببینم ایا واقعا اضافه شده یا نه :D

با تشکر
یاحق
تصویر

{بنر زير اخرين ارسالات(250 تومان يكساله) - بنر بالاي فوتر(250 تومان يكساله) - بنر بين تاپيك اول و دوم(250 تومان يكساله)}

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » جمعه 28 آبان 1395, 7:49 am

سلام

- وقتی نظر یا پیامی ارسال میشه تو کنترل پنل هشداری داده نمیشه که مثلا نظر دریافت شده یا پیام و باید بریم نگاه بکنیم همیشه :D
- نظرات باز هم بصورت پیوسته نوشته میشه با وجود اینکه در چند سطر نوشته میشه هم نظر دهنده هم پاسخ مدیر :-?
- موقع ویرایش مدیران تاریخ تولد از سال 85 به عقب نمیره :-B
- وقتی مدیر اصلی سایت رو ویرایش می کنیم موقع ذخیره کردن اعمال نمیشه و ارورهای زیر رو میده :-?
این نام کاربری قبلا در سیستم توسط کاربر دیگری ثبت شده است!
این آدرس ایمیل قبلا در سیستم توسط کاربر دیگری ثبت شده است!

- مرا به خاطر بسپار هنگام ورود به سایت نیستش L-)
- فرم هارو چطوری میشه ویرایش کرد؟؟ مثل فرم عضویت که خودمون موارد دیگه ای اضافه بکنیم؟ :-?
- بخش امار اصلا کار نمیکنه بخش ها به جز بخش امار کلی 8-|
- چطوری میشه این کد NoCaptcha رو در بخش های خاصی قرار داد یا فقط برای مهمان ها باشه؟ :-?
- هر کاری می کنم اصلا نمی تونم عضو بشم تو سایت و همش خطای زیرو میده #-o
Something went wrong!
با عرض پوزش، مشکلی در اجرای درخواست شما بوجود آمد! لطفا دوباره امتحان کنید و در صورت ادامه ی مشکل با مسولین سایت تماس بگیرید.
گزارش این خطا برای مسولین سایت ارسال خواهد شد!

- برای مدیران نمیشه عکس تعریف کرد تا تو سایت هم نمایش داده بشه :-B
- یه بخش درباره مدیر هم باشه که زیر هر مطلب نوشته بشه خیلی بهتر میشه :-?
- چرا نقش جدید برای مدیران نمیشه ایجاد کرد که سطح دسترسیشون محدودتر باشه L-)
- بخش نظرسنجی چرا نیستش؟ :-?
- بخش لینکدونی چرا نیستش؟ :-?

امیدوارم هر چه سریعتر یه نسخه کاملی برای دمو ارائه بدید تا بهتر تست بکنیم چون این محدود هستش و هر تستی انجام میدیم بی فایده هستش 8-| 8-|

با تشکر
یاحق
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » جمعه 28 آبان 1395, 10:08 am

- وقتی نظر یا پیامی ارسال میشه تو کنترل پنل هشداری داده نمیشه که مثلا نظر دریافت شده یا پیام و باید بریم نگاه بکنیم همیشه :D

این بخش در لیست امکانات هست و هنوز درست نشده.

- نظرات باز هم بصورت پیوسته نوشته میشه با وجود اینکه در چند سطر نوشته میشه هم نظر دهنده هم پاسخ مدیر :-?

تا چند ساعت دیگه د بروز رسانی درست میشه.

- موقع ویرایش مدیران تاریخ تولد از سال 85 به عقب نمیره :-B

میره، باید از بعد از انتخاب 85 دوباره بازش کنید تا بازه ی تاریخ بره عقب تر. این بخش پلاگین هست و نمیشه درش تغییری داد.

- وقتی مدیر اصلی سایت رو ویرایش می کنیم موقع ذخیره کردن اعمال نمیشه و ارورهای زیر رو میده :-?

در لیست قرار گرفت برای برررسی.

- مرا به خاطر بسپار هنگام ورود به سایت نیستش L-)

در آبنده اضافه میشه

- فرم هارو چطوری میشه ویرایش کرد؟؟ مثل فرم عضویت که خودمون موارد دیگه ای اضافه بکنیم؟ :-?

بعدا در قالب افزونه برای خدمات حرفه ای ارائه میشه

- بخش امار اصلا کار نمیکنه بخش ها به جز بخش امار کلی 8-|

در لیست هست بزودی درست میشه ...

- چطوری میشه این کد NoCaptcha رو در بخش های خاصی قرار داد یا فقط برای مهمان ها باشه؟ :-?

نمیشه ... کلا این کد دست سیستم هست.

- هر کاری می کنم اصلا نمی تونم عضو بشم تو سایت و همش خطای زیرو میده #-o

در لیست قرار گرفت برای بررسی

- برای مدیران نمیشه عکس تعریف کرد تا تو سایت هم نمایش داده بشه :-B

بررسی میشه

- یه بخش درباره مدیر هم باشه که زیر هر مطلب نوشته بشه خیلی بهتر میشه :-?

بسته به طراح قالب داره امکانش هست توی این قالب نیست فرصت بشه اضافه می کنم.

- چرا نقش جدید برای مدیران نمیشه ایجاد کرد که سطح دسترسیشون محدودتر باشه L-)

یک مدیر نمی تونه بیش از یک نقش در یک سایت داشته باشه، میشه نقش قبلی رو پاک کرد و به یک نقش جدید نسبتش داد...

- بخش نظرسنجی چرا نیستش؟ :-?
- بخش لینکدونی چرا نیستش؟ :-?

چنین بخش هایی نداریم، اولا لینکدونی که یک مبحث مال دوران وبلاگ های بلاگفا و زمان قدیم هست که الان اصلا کاربردی نداره. (اپر طراح قالب صلاح بدونه بلوکی برای این کار قررا میده)
ثانیا نظرسنجی در آینده توسط افزونه اضافه میشه (اگر بشه، چون اکثریت کاربر ها اصلا ازش استفاده نمی کنن توی این نسخه)
با تشکر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » جمعه 28 آبان 1395, 7:40 pm

سلام اقای میر معینی

چون دیدم تاپیک بالایی رو ندیدید دوباره همراه با این موارد دوباره قرار میدم تا دوباره ببینید :p

بهتر نیستش که همه چیزو اضافه بکنی تا یه تست کلی بکنیم و ایرادی باشه بگیم اقای میر معینی :-? :-?

4.png

خب الان هم نیاز میشه دیگه اقای میر معینی وقتی که میگید یه سیستمی به جای تالارهای گفتمان جایگزین میشه یا حتی سیستم فروشگاهی L-)
بهتره روی این مورد هم کار بشه چون بعدا دوباره کاری نشه :-?

گروه های کاربری تو بلوک کاربران در کنترل پنل دیگه! نمیشه براشون سطح دسترسی تعریف کرد! :-?
مثل نسخه قبلی بتونیم سطح دسترسی تعریف بکنیم که در اینده بتونیم برای سیستمی که جای تالار گفتمان میاد و حتی سیستم فروشگاه ازش استفاده بکنیم L-)

این طوری سریع تره.

درسته سریعتر هستش ولی سایتی که دسته هاش زیاده یکمی سخت میشه :-s
باید همیشه سردسته و زیر دسته هارو چک بکنیم تا ببینیم کدوم بخش باید ارسال بکنیم :-?

تا چند ساعت دیگه د بروز رسانی درست میشه.

نظرات مهمان و پاسخ مدیر در قالب درست شده ولی همچنان در کنترل پنل بصورت پیوسته هستش L-)

یک مدیر نمی تونه بیش از یک نقش در یک سایت داشته باشه، میشه نقش قبلی رو پاک کرد و به یک نقش جدید نسبتش داد...

درسته منم نگفتم که چند نقش رو بهش بدیم! الان نقش جدید تعریف کردم براش ولی یه مشکلی هستش :-?
دسترسی ها اینطوریه (دسترسی کامل / دسترسی محدود به گروه / عدم دسترسی)
به نظرم بهتر نیستش که بصورت گزینه ای باز بشن این موارد تا مواردی که خودمون می خواد رو تیک بزنیم که به چه بخش هایی دسترسی داشته باشه یا نداشته باشه :-? :-?

- بخش تو قالب نیستش که بتونیم دسته ها و زیر دسته هارو مشاهده بکنیم :-?
البته بعد ادرس categories رو میذارم و ارور 404 میده :-?
- بخش ویرایش قالب هم فعال بکن تا این بخش هم تستی کرده باشیم L-)

فعلا که جایی نمونده برای تست کردن و بهتره نسخه کاملتری برای تست قرار بدید تا سریعتر بقیه بخش هارو هم تست بکنیم 8-| 8-|

با تشکر
یاحق
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » شنبه 29 آبان 1395, 6:12 pm

سلام

اقای میر معینی تاپیک بالارو هم بخون و جواب بده تا من بدونم که چه چیزایی مورد بررسی قرار گرفت

- در مدیریت فایل هر پوشه ای می خواهیم بسازیم میگه که این اسم در همین مسیر وجود دارد و ساخته نمیشه /:)
خطا: پوشه ای با همین نام در مسیر فعلی وجود دارد!

- در مدیریت فایل عکس یا فایل با حجم بالارو نمیتونم اپلود بکنم مثلا یه عکس 8 مگابایتی دارم که تا اخر اپلود میشه و اخرش ارور زیرو میده :-?
خطایی در آپلود «eid1.jpg» رخ داد! لطفا دوباره امتحان کنید و در صرت باقی ماندن مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید. ممکن است نام فایل غیر مجاز باشد یا در حساب شما فضای کافی وجود نداشته باشد!

- در مدیریت فایل هر کاری می کنم فایلی رو زیپ بکنم اصلا نمیشه 8-|
خطا: پاسخ سرور نا معتبر است.

- این پیام (Icons made by Freepik from http://www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY) در همه پیام های پیش فرض سیستم دیده میشه و مشخص نیستش که از کجا اضافه میشه :-\ :-\

با تشکر
یاحق
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » یک شنبه 30 آبان 1395, 11:50 am

توضیح دادن اقای میر معینی چون فعلا یک قالب وجود داره برای همین ویرایش قالب بسته شده تا قالب های بعدی اضافه بشن!

من همچین توضیحی ندادم، گفتم قالب برای انتخاب خواهیم داشت اما امکان ویرایش کد قالب نداریم (اینو خیلی وقت پیش گفتم دلیلش هم در تاپیک های قدیمی هست) ... ممکنه در خدمات حرفه ای بشه فایل ها رو ویرایش کرد که اون هم بعیده به این زودی ها امکانش باشه چون در اولویت نیست و باید بررسی بشه ... فعلا قرار بر این هست که هر چیزی از قالب لازم باشه در پنل هست و چیز اضافه ای کسی بخواد در صورتی که شرایطش باشه برای همه اضافه میشه و اگر قالب اختصاصی باشه باید طراح قالب اضافه کنه.

- در مدیریت فایل هر پوشه ای می خواهیم بسازیم میگه که این اسم در همین مسیر وجود دارد و ساخته نمیشه /:)

یک نمونه مثال لطفا ...من این مشکل رو نمیبینم.

- در مدیریت فایل عکس یا فایل با حجم بالارو نمیتونم اپلود بکنم مثلا یه عکس 8 مگابایتی دارم که تا اخر اپلود میشه و اخرش ارور زیرو میده :-?

در دمو کلا فضا رو ده مگابایت گذاشتیم حتما جا نداشتی.

- در مدیریت فایل هر کاری می کنم فایلی رو زیپ بکنم اصلا نمیشه 8-|

در حال بررسی هست ...

- این پیام (Icons made by Freepik from http://www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY) در همه پیام های پیش فرض سیستم دیده میشه و مشخص نیستش که از کجا اضافه میشه :-\ :-\

مشخصه ... خودم اضافه کردم! ترجمه اش هم مشخصه آیکنی که استفاده شده لایسنس CC 3.0 داره و طبق مفاد این لایسنس هر جا از آیکن های دارای این لایسنس استفاده ی رایگان بشه باید این جمله درج بشه.

همه ی چیز هایی که طراحی شدن اضافه شدن چی دیگه اضافه کنم؟

خوب گفتم .... اونجا نیست سطح دسترسی رو جاهایی که لازمه باید تعریف کرد مثل ساخت و ویرایش مطلب یا صفحه یا بخش کنترل پنل ... اونجا فقط خود گروه تعریف میشه.

به نظرم بهتر نیستش که بصورت گزینه ای باز بشن این موارد تا مواردی که خودمون می خواد رو تیک بزنیم که به چه بخش هایی دسترسی داشته باشه یا نداشته باشه :-? :-?

همین طوری هست بسته به ابزار با دابل کلیک زیر بخش ها باز میشن ... مثلا ویرایش مطالب زیر بخش های مخلفی داره.

- بخش تو قالب نیستش که بتونیم دسته ها و زیر دسته هارو مشاهده بکنیم :-?

این به طراح قالب بستگی داره توی این قالب در بخش مطالب فقط مطلب نمایش داده میشه ... می تونی از ابزار مدیریت منو یه منوی جدید به آرشیو موضوعات بسازی.

- بخش ویرایش قالب هم فعال بکن تا این بخش هم تستی کرده باشیم L-)

در بالا توضیح دادم که چنین بخشی وجود نداره.

فعلا که جایی نمونده برای تست کردن و بهتره نسخه کاملتری برای تست قرار بدید تا سریعتر بقیه بخش هارو هم تست بکنیم 8-| 8-|

نسخه ی کاملتری نداریم تقریبا همینه بجز انتخاب قالب و یک سری خرده ریز دیگه ...

نظرات مهمان و پاسخ مدیر در قالب درست شده ولی همچنان در کنترل پنل بصورت پیوسته هستش L-)

اونم درست شد.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

نویسنده
poshtiban
مدیر کل پشتيباني
مدیر کل پشتيباني
تماس:

پستتوسط poshtiban » یک شنبه 30 آبان 1395, 5:25 pm

سلامی دوباره

خب بریم دوباره سر موضوعات:

من همچین توضیحی ندادم، گفتم قالب برای انتخاب خواهیم داشت اما امکان ویرایش کد قالب نداریم (اینو خیلی وقت پیش گفتم دلیلش هم در تاپیک های قدیمی هست) ... ممکنه در خدمات حرفه ای بشه فایل ها رو ویرایش کرد که اون هم بعیده به این زودی ها امکانش باشه چون در اولویت نیست و باید بررسی بشه ... فعلا قرار بر این هست که هر چیزی از قالب لازم باشه در پنل هست و چیز اضافه ای کسی بخواد در صورتی که شرایطش باشه برای همه اضافه میشه و اگر قالب اختصاصی باشه باید طراح قالب اضافه کنه.

اقای میر معینی تو نسخه دمو البته فیلمی که گذاشتید قابلیت ویرایش قالب بسته به سلیقه خود کاربر بود اخه :-?
لینک فیلم: http://www.aparat.com/v/y4YZv
:D :D

در دمو کلا فضا رو ده مگابایت گذاشتیم حتما جا نداشتی.

نه اتفاقا من 200 کیلوبایت تصویر اپلود کردم و اون ارور رو میده! 8-|

همین طوری هست بسته به ابزار با دابل کلیک زیر بخش ها باز میشن ... مثلا ویرایش مطالب زیر بخش های مخلفی داره.

درسته پیدا کردم :D
ولی الان مشکلی هستش که اینو بررسی کن 8-|
نوشته ها ریز هستند :-? و اینکه وقتی شاخه هارو باز می کنیم اسکول نمیشه و پایینش دیده نمیشه (عکس ضمیمه شد) :-?

7.png

نسخه ی کاملتری نداریم تقریبا همینه بجز انتخاب قالب و یک سری خرده ریز دیگه ...

خب این که خیلی ساده شده و امکاناتش خیلی کمتر هستش :-s :-s

- بخش پیام های دریافتی هم در کنترل پنل بصورت پیوسته هستش :-?
- بخش پیام های دریافتی نمیشه پاسخی ارسال کرد با وجود کلیک بر روی دکمه پاسخ :-?
- ادرس سایت مپ چیه :-? من هر چی زدم نیاورد :-B

هر کسی مشکلی یا موردی درباره نسخه جدید داره تاپیک جدا باز بکنه اگه تو این تاپیک مطرح بکنه اخطار داده میشه 8-|

با تشکر
یاحق
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
تصویر

تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

نمایه کاربر

xfactor5
مدیر کل کانی وب
مدیر کل کانی وب

پستتوسط xfactor5 » سه شنبه 2 آذر 1395, 7:07 am

اقای میر معینی تو نسخه دمو البته فیلمی که گذاشتید قابلیت ویرایش قالب بسته به سلیقه خود کاربر بود اخه :-?

این به قالب ربطی نداره، صفحه ی ساده با محتوا ساز هست که توی این دمو هم هست و میتونی تست کنی.

نه اتفاقا من 200 کیلوبایت تصویر اپلود کردم و اون ارور رو میده! 8-|

اسم فایل رو عوض کن و پسوندش ببین درست میشه؟

نوشته ها ریز هستند :-? و اینکه وقتی شاخه هارو باز می کنیم اسکول نمیشه و پایینش دیده نمیشه (عکس ضمیمه شد) :-?

بررسی میشه

خب این که خیلی ساده شده و امکاناتش خیلی کمتر هستش :-s :-s

کجا امکانتش کمتر هست؟ کار هایی با سیستم قالب اینجا میشه انجام داد که توی نسخه ی قبلی غیر ممکن بود. نسخه ی جدید یکی از پیچیده ترین CMS های دنیا است. امکانات هم بسیار بیشتر هست. همسن سیستم جوز ها استاندارد RBAC ارتش ایالات متحده ی آمریکاست که در کمتر سیستمی در جهان این طور پیده سازی شده.
این که امکاناتی که تو دوست داری رو نداره دلیلی نمیشه امکاناتش کم باشه.
ساده شدن هم اولین هدف توی طراحی نسخه ی جدید بوده.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links