درآمد یک طراح سایت بیشتر است یا یک برنامه نویس؟

نویسنده
FNS4565
وب سایت: http://www.newseo.ir

درآمد یک طراح سایت بیشتر است یا یک برنامه نویس؟

پستتوسط FNS4565 » سه شنبه 30 آذر 1395, 5:56 am

.اگه میشه در رابطه با درآمدش هم بگید(این موضوع میتونه آدم رو دلگرمتر کنه واسه یادگیریsmiley)

2.درسته نرم افزارهای طراحی سایت هم خودشون برنامه نویسی شدن...خب این بهتره که ما از کد های آماده استفاده کنیم دیگه... درسته؟

3.من خودم کاردانی کامپیوتر دارم... به چند تا زبان هم خیلی کم آشنایی دارم .(html ,vb ,c ,asp.net ,java ,delphi) اما اینکه آدم از هر زبانی یه ذره بلد باشه به نظر من خوب نیست ... بهتره آدم یک زبان رو به صورت حرفه ای بلد باشن.

4.شما گفتید علاقه ... من علاقم بیشتر به طراحی سایت هستش تا برنامه نویسی . اما هردو رو آدم تا یه سطحی بلد باشه خوبه ... اما من فکر کنم واسه طراحی سایت از هر نوعی بهتره که اول طراحی سایت شخصی رو یاد بگیرم و بعد سایتهای شرکتی . نظره شما چیه ؟

5.با چیزایی که گفتم از کجا شروع کنم ؟

نمایه کاربر

VAHIDv7
گرافیست حرفه ای
گرافیست حرفه ای

پستتوسط VAHIDv7 » چهار شنبه 1 دی 1395, 9:16 am

درود برنامه نویسی صد در صد بهتره درآمدش !

اگه بتونی برنامه نویسی که یادگرفتی گرافیک هم کار کنی خیلی بهتر میشه و صد در صد دارآمدت خیلی بهتر میشه !

mahdiyar
مدیر انجمن
مدیر انجمن
وب سایت: http://google.com
محل اقامت: مشـــهد
تماس:

پستتوسط mahdiyar » چهار شنبه 1 دی 1395, 10:13 am

سلام
کاردانی دارید یکم عقبید .. ، ابتدایی بلدید !!
علاقتون به وب هست برید سراغش .. ، به نظر من تو هرچیزی ، حالا میخواد بقالی باشه (!) ، بهش علاقه داشته باشین میتونین بهترین اون بشین ..
موفق باشید
Coming Soon !
In Telegram : @botry

نمایه کاربر

DSBOY
کاربر عضو شده
کاربر عضو شده
وب سایت: http://google.com
محل اقامت: [City Maniacs]
پستتوسط DSBOY » چهار شنبه 1 دی 1395, 11:41 am

سلام
کاردانی دارید یکم عقبید .. ، ابتدایی بلدید !!
علاقتون به وب هست برید سراغش .. ، به نظر من تو هرچیزی ، حالا میخواد بقالی باشه (!) ، بهش علاقه داشته باشین میتونین بهترین اون بشین ..
موفق باشید
درود !
کاردانی یکم عقبید؟ منظورتون چیه؟
انگار نمیدونید که کاردانی زبان C++ , C# آموزش میدن؟
اونم نه ابتدایی ! من میگم میانی !!!
تمام برنامه هایی که الان منتشر میشه با C# نوشته میشه ! که البته ممکنه تا چند سال دیگه بر کنار بشه چون داره زبان جدید میاد جاش ! اما تا الان C# پرچم داره !
شاید دانشکده شما خوب آموزش نده اما دانشکده ما باید یاد بگیری در غیر اینصورت برای پروژه میمونی و کلا از درس خوندن پشیمون میشی !
-----------
همونطور که گفتند , برنامه نویسی رو + گرافیک ( فتوشاپ - 3dmax - و ...) یکیشون رو حرفه ای یاد بگیر.
اگه 3D MAX رو حرفه ای بشید که هیچی نونتون تو روغنه
اما فتوشاپ هم خوبه
هر دو رو کار کنید و هر دو درامد داره !
اگر بلد باشین کسب درامد کنید حداقل ماهی 6 / 7 تومن میاد دستتون ! البته این مال چند سال دیگتونه...
موفق باشید
تصویر

نمایه کاربر

mohamadtelpedia
کاربر عضو شده
کاربر عضو شده
وب سایت: http://telpedia.ir
پستتوسط mohamadtelpedia » چهار شنبه 1 دی 1395, 5:47 pm

سایت نویسی صبر و حوصله و پشتکار میخواد جدا از اون باید با موضوع هایی همچون بک لینک و seo اشنا بشید و وردپرس یا جوملا یا هر سایت ساز دیگر رو فرا بگیرید و طول میکشه تا به درامد برسی شاید هم اصلا وسط راه پشیمون بشیو بدون درامد دست از کارت برداری اما برنامه نویسی بهتره کافیه برنامه نویسی بلد باشی و بعد از ساخت برنامه ت اونو تو مارکت هایی همچون ایران اپس و بازار بزاری و با تبلیغ کردن تو برنامه ات و یا پولی کردن برنامه و ایتم های داخل برنامه کسب درامد کنی.

نمایه کاربر

parsa
کاربر فعال
کاربر فعال
وب سایت: http://ircode.net

پستتوسط parsa » پنج شنبه 2 دی 1395, 7:11 pm

سایت نویسی صبر و حوصله و پشتکار میخواد جدا از اون باید با موضوع هایی همچون بک لینک و seo اشنا بشید و وردپرس یا جوملا یا هر سایت ساز دیگر رو فرا بگیرید و طول میکشه تا به درامد برسی شاید هم اصلا وسط راه پشیمون بشیو بدون درامد دست از کارت برداری اما برنامه نویسی بهتره کافیه برنامه نویسی بلد باشی و بعد از ساخت برنامه ت اونو تو مارکت هایی همچون ایران اپس و بازار بزاری و با تبلیغ کردن تو برنامه ات و یا پولی کردن برنامه و ایتم های داخل برنامه کسب درامد کنی.
درود
دوست عزیز سئو و بک لینک و اینا و مخصوصا بک لینک هیچ ربطی به طراح نداره و تقریبا جداست به جز بخش هایی از سئو که به کد های اون سایت ربط داره

در مورد سوال شما دوست عزیز ، من به شخصه کار در زمینه وب رو بیشتر ترجیح می دم چون طرف دارش بیشتره و اگر هم رفتید در زمینه برنامه نویسی موبایل انتظار نداشته باشید دو روزه اپتون معروف شه ، ایران که هیچ ، آمریکا هم که تقریبا همچون اسمارت فون دارن ، نصفشون ماهانه حتی یک اپ جدید هم دانلود نمی کنند !

ولی در زمینه وب ، شما اگر طراحی تون خوب باشه و یک توسعه دهنده فرانت اند حرفه ای شوید ، کار براتون خیلی زیاد پیدا می شه چه اگه بخوان پروژه بگیرید و فریلنسر شید یا برید تو یه شرکت کار کنید ولی اگه در کنار طراحی برنامه نویسی وب به خصوص php یاد بگیرید دیگه به شدت براتون خوب می شه !!

در زمینه c# هم درست می فرمایند بیشتر نرم افزار های کاربردی با این زبان نوشته شدند که یکی از معروف ترین هاشون هم فوتوشاپه ولی فکر نکنید شما c# یاد گرفتید می تونید فتوشاپ بنویسید یهویی! بلکه رو فتوشاپ یک تیم خیلی حرفه ای کار کرده .

البته بگم که من منظورم از طراحی وب ، کد نویسی رابط کاربری هم هست که باید html - css - js - jquery رو بلد بشین و به نظر من کسی که فقط تو فتوشاپ یه ظاهر برای سایت طراحی کنه خیلی کارش قدرت نمی گیره

هرگز به همه زبان ها ناخونک نکنید و هر کدوم رو شروع کردید تا آخر رو برید وگرنه براتون سخت می شه ولی اگه یکی رو تا آخر برید دیگه بقیه زبان ها براتون راحت می شه چون تقریبا شبیه همن

در کل وب خیلی بهتره البته به نظر من چون هم تنوع داره و هم طرفدار و از نظر درآمد هم خیلی خوبه

برای شروع اگر می خواین طراحی وب با کدنویسیش رو یاد بگیرید به ترتیب زیر یاد بگیرید به نظر من بهتره :
html - css
java script
jquery
برای اینکه یک قدم از خیلی ها جلوتر باشید اینها رو هم یاد بگیرید :
Angular js
Angular js 2
Bootstrap ( البته به نظر من برای پروژه هاتون یه فریم وورک اختصاصی بسازید بهتره )
و اگر برنامه نویسی هم خواستید :
php و در کنارش laravel

در مورد سایت شخصی و شرکتی به نظر من از سایت های کوچیک شروع کنید حالا چه شخصی چه شرکتی چون شرکت ها به نمونه کار ها و سابقه خیلی نگاه می کنند و اینکه کیفیت کار و تعداد نمونه ها براتون خیلی مهم تره به نظرم تا اینکه مثلا برای فلان شرکت ساختید

موفق باشید

نمایه کاربر

Smart English
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
وب سایت: http://smartenglish.vcp.ir/
محل اقامت: آذربایجان غربی
تماس:

پستتوسط Smart English » جمعه 3 دی 1395, 10:38 am

برنامه نویسی

: Adolf Hitler

One Who Wins Without Problem It Is Just, VICTORY
But One Who Wins With Lot Of Troubles, That Is ‘HISTORY

تصویر
* چیزایی که برا خیلیا تجربه است ، برا ما خاطره است ...