پاپ آپ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

نمایه کاربر

نویسنده
Smart English
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
پست: 939
تاریخ عضویت: جمعه 22 اسفند 1393, 4:31 am
وب سایت: http://smartenglish.vcp.ir/
محل اقامت: آذربایجان غربی
Gender:
سن: 20
تماس:

پاپ آپ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

پستتوسط Smart English » جمعه 20 شهریور 1394, 4:00 pm

درود

اینم مقاله ای که قول داده بودم !!!

بخونید ...


تصویر

کد پاپ آپ باعث ایجاد پنجره های اضافی می شود که در هنگام کلیک بر روی یک پنجره وب سایت خارج از کنترل و خواست کاربر باز می شود که اکثر آن ها جنبه ی تبلیغاتی دارند.

جالب است بدانید که چندی پیش مخترع سیستم پاپ آپ از تمامی کاربران اینترنتی به علت این اختراع خود پوزش و عذر خواسته است وی گفته است حتی فکرش را نمی کرده است که اختراعش چنین کاربردی پیدا کند.

در این اواخر شاهد این هستیم که استفاده از پاپ آپ در ایران چقدر رواج پیدا کرده است علت محبوبیت مشخص است چرا که یک راه منبع درامد برای وبمستران سایت و ادمین های وبلاگ هاست.

تاثیر پاپ آپ بر الکسا

استفاده از پاپ آپ باعث بهبود رنک الکسای سایت ها می شود و اغلب هدف سایت هایی که از پاپ آپ استفاده می کنند بهبود رنک الکسای سایتشان است. پاپ آپ دارای Bounce rate زیادی است به همین دلیل به محبوبیت خود سایت آسیب شدید وارد می کند از سوی دیگر اگر صفحه فرود پاپ آپ صفحه ای با حجم زیاد باشد مانند صفحه اصلی سایت مصرفت پهنای باند در سایت بسیار زیاد می شود ونتیجه ای بر افزایش فروش نخواهد داشت. ناگفته نماند افراد حرفه ای با بررسی Bounce rate متوجه می شوند که سایت از چه طریقی بازدید خود را بدست می اورد.

درست است که استفاده از پاپ آپ رنک الکسای سایت را بهبود می بخشد اما به علت مصرف بالای پهنای باند هزینه بر است. همچنین استفاده از آن موجب آزار و اذیت کاربران سایت ها می شود و سایت کاربران ثابت و وفادار خود را از دست می دهد. کاربرانی که از طریق سرچ در موتور های جستجو به سایت شما وارد می شود با مشاهده پاپ آپ تصمیم به خروج از آن را میگیرند و بعد ها در صورت مشاهد نام سایت شما حتی دیگر بر روی آن کلیک نمی کنند وبمستران سایت ها با هدف آن که از طریق تبلیغات کسب درآمد کنند کاربران را فریب می دهند هیچگاه به ثمره آن نخواهند رسید.


تصویر

تاثیر پاپ آپ بر سئو

یکی از ترفند هایی که فروشندگان پاپ آپ برای فروش آن استفاده می کنند این است که با استفاده از پاپ آپ ورودی گوگل به سایت شما را افزایش می دهد و صاحبان سایت ها که اطلاعاتی از آن ندارند سخنان آنان را باور می کنند و پاپ آپ را خریداری می کنند.

توجه داشته باشید گوگل اهمیت نمی دهد وضعیت ورودی سایت شما چگونه است و علاقه ای به اندازه گیری آن ندارد. حتی از نظر منطقی نمی تواند پارامتر تاثیر گذاری باشد. پس خریداری پاپ آپ تاثیری به ورودی سایت شما در گوگل ندارد!

از سوی دیگر الگوریتم پاندا علاقه ی شدیدی به مچ گیری سایت هایی دارد که قصد فریب دادن کاربران یا باعث ایجاد مشکل مشوند را دارد. از جمله آیتم هایی که پاندا بر آن بسیار حساس است وجود کد های مخرب جاوا اسکریپت بر سایت هاست. لازم است بدانید که اکثر کد های پاپ آپ دارای این این مشکل هستند و سایت شما را در ورود گوگل دچار اختلال و مشکل خواهد شد.


تمامی نکات گفته شده در بالا باعث می شود که سایت شما در گوگل افت شدیدی را تجربه کند و هر وب مستری باید تمام تلاش خود را بکند که کاربران از سایت او راضی باشند نه آنکه آن ها را گریزان کند! چرا که برای جذب هر کاربر به سمت سایت خود سختی های زیادی را تحمل کرده اید و با پاپ آپ همه ی آن ها را به راحتی از دست می دهید.

---------------------------

تصویر

و این رو هم بخونید


مت کاتز مدیر تیم اسپم گوگل 5 اشتباهی را که اکثر مدیران سایت ها انجام می دهند توضیح داده است. عمل کردن به این 5 توصیه می تواند وضعیت سایت شما را دگرگون کند. در صورتی که وب سایت شما ترافیک مناسبی ندارد حتما به توصیه های مت کاتز در این زمینه عمل کنید.

داشتن سایتی که برای موتورجستجو قابل خزش نیست:

اکثر قالبهای آماده مشکلات ساختاری از نظر کدهای html در سایت ها ایجاد می کنند، بسیاری از تکنیکهای برنامه نویسی نیز باعث می شوند که خزنده های موتورهای جستجو نتوانند به تمام صفحات سایت دسترسی پیدا کنند. بسیاری از سایت ها محتوایی دارند که از دید موتورهای جستجو پنهان می ماند و این موضوع تاثیر منفی زیادی برای آنها در پی خواهد داشت.

استفاده از کلماتی که مردم آنها را جستجو نمی کنند:

انتخاب کلمات کلیدی اهمیت بسیار زیادی دارد. سعی کنید در محتوایی که تولید می کنید از عباراتی استفاده کنید که مردم بیشتر آنها را جستجو می کنند و از استفاده از عبارات ناشناخته برای کلمات خاص بپرهیزید. به عنوان مثال اگر مطلبی در مورد جغد می نویسید از کلمه بوف به جای جغد استفاده نکنید.

تمرکز بیش از حد بر روی لینکسازی:

ایجاد لینک بیش از حد و عدم توجه به تولید محتوای مناسب در سایت مشکلات زیادی را برای مدیران سایت ها ایجاد می کند که یکی از آنها اسپم شدن است. بنابراین به جای تمرکز و فعالیت برای ایجاد لینک بر روی محتوای سایت خود و مفید بودن آن تمرکز کنید.

استفاده از عنوان و توضیحات مختصر غیر مفید و نامناسب در صفحات سایت:

همواره سعی کنید عنوان سایت و متا تگ description صفحات خود را به درستی و دقیقا مرتبط با همان صفحه انتخاب کنید. بسیاری از مدیران سایت عنوان مناسبی برای مطالب خود نمی گذارند و توضیحات مناسبی نیز در صفحات استفاده نمی کنند.

استفاده بی رویه ، و نا مفید از پاپ آپ ها :


اینکه بازدید پاپ آپ بر سئوی سایت تاثیر دارد یا نه, یکی از سئوالات اساسی برای وب مسترها و مدیران سایت ها است. تبلیغات پاپ آپ یکی از راه های کسب درآمد برای وب مسترها است.
بله ۱۰۰ درصد تاثیر منفی دارد…
اگر شما بازدید پاپ آپ از سایت دیگری بگیرید (یعنی با کلیک بر روی یک سایت میزبان سایت شما باز شود) برای سایت شما هیچ تاثیر منفی نخواهد داشت.. بلکه باعث افزایش رنک الکسا می شود.. و اگر سایت فروشگاهی داشته باشید باعث افزایش فروش و میزان مشتریان خواهد شد.. اما هیچ تاثیر بر افزایش بازدید و ورودی گوگل ندارد. و نمی تواند گوگل را مجبور به افزایش بازدید سایت شما کند…
سایت هایی که بازدید پاپ آپ برای دیگر سایت ها می فرستند و به عبارتی دیگر تبلیغات پاپ آپ درون سایت خود می گذارند
( یعنی با کلیک بر روی سایت شما چندین صفحه دیگر باز شود)
گذاشتن تبلیغات پاپ آپ تاثیرات منفی بر کاهش رنک الکسا و همچنین کاهش بازدید و ورودی گوگل دارد
میزان کلیک هر بازدید کننده و مقدار زمانی که یک بازدیدکننده در سایت شما می ماند از نظر گوگل بسیار مهم است..

شما که تبلیغات پاپ اپ در سایت خود می گذارید باعث کاهش کلیک بر روی مطالب سایت خود شده اید

به خصوص اگر تعداد صفحات پاپ آپ بیش از یکی باشد و یا اینکه با هر کلیک بر روی سایت شما صفحه پاپ اپ باز شود..


سربلند باشید /

: Adolf Hitler

One Who Wins Without Problem It Is Just, VICTORY
But One Who Wins With Lot Of Troubles, That Is ‘HISTORY


تصویر
* چیزایی که برا خیلیا تجربه است ، برا ما خاطره است ...


app-android-as
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 20 بهمن 1394, 10:53 am
وب سایت: http://app-android-as

پستتوسط app-android-as » دو شنبه 26 بهمن 1394, 9:55 pm

با عرض سلام. ببخشید من تو ی سایت کسب درامد ثبت نام کردم وبا گرفتن کد پاپ اپ اونرو توی قسمت ویرایش کدهای سایتم کپی کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاده تو قسمت مرورگرم هم بخش مسدود کردن صفحه های اضافی رو هم غیر فعال کردم اما نتیجه ای نداد لطفا راهنمایی کنید

نمایه کاربر

sina
کاربر معمولی
کاربر معمولی
پست: 160
تاریخ عضویت: سه شنبه 1 دی 1394, 3:04 pm
وب سایت: http://gamemod.vcp.ir
محل اقامت: ra6ht
Gender:
سن: 17

پستتوسط sina » سه شنبه 27 بهمن 1394, 7:28 am

سلام سئو چیه؟
تصویر

نمایه کاربر

Mehdi R@sa
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
پست: 353
تاریخ عضویت: پنج شنبه 21 اسفند 1393, 7:20 pm
وب سایت: http://prweb.ir
محل اقامت: طــهران
Gender:
سن: 24

پستتوسط Mehdi R@sa » سه شنبه 27 بهمن 1394, 9:09 am

سلام سئو چیه؟
سلام
http://seokar.com/seo
مرجع قالب های منحصر به فرد کانی وب
PrWeb.ir

تصویر
تصویر
Instagram : mehdi_pr
Yahoo id: mehdi.rasan

نمایه کاربر

نویسنده
Smart English
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
پست: 939
تاریخ عضویت: جمعه 22 اسفند 1393, 4:31 am
وب سایت: http://smartenglish.vcp.ir/
محل اقامت: آذربایجان غربی
Gender:
سن: 20
تماس:

پستتوسط Smart English » سه شنبه 27 بهمن 1394, 11:41 am

با عرض سلام. ببخشید من تو ی سایت کسب درامد ثبت نام کردم وبا گرفتن کد پاپ اپ اونرو توی قسمت ویرایش کدهای سایتم کپی کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاده تو قسمت مرورگرم هم بخش مسدود کردن صفحه های اضافی رو هم غیر فعال کردم اما نتیجه ای نداد لطفا راهنمایی کنید
:|

چ ربطی ب این پست داره !

خب حتما درست نزاشتید

کد قالبتون رو بزارید در پستی جدید با کد پاپ آپ درج کنیم

: Adolf Hitler

One Who Wins Without Problem It Is Just, VICTORY
But One Who Wins With Lot Of Troubles, That Is ‘HISTORY


تصویر
* چیزایی که برا خیلیا تجربه است ، برا ما خاطره است ...


FNS4565
پست: 4
تاریخ عضویت: شنبه 21 شهریور 1394, 12:42 pm
وب سایت: http://www.newseo.ir

پستتوسط FNS4565 » شنبه 13 آذر 1395, 9:02 am

تبلیغات اجباری بسیار مضر هستند برای سئو سایت به دلیل اینکه اولا گوگل جریمه می کنه این سایت ها رو و دوما کاربر مدت زمان کمتری در سایت می مونه و باعث میشه سئو سایت از این نظر افت کنه.
آخرین ويرايش توسط 1 on FNS4565, ويرايش شده در 0.
غصه نخور، قصه نویس خداست...!!

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان